Sizce en iyi müzik grubu hangisidir?

Sizce en iyi müzik grubu hangisidir? Bence D12. D12 grubunu bilen var mı aranızda?

• D12
    A seç
  • One Direction
    B seç
  • Linkin Park
    C seç
  • Diğer (Aşağıya yazın)
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• Müzikte nota olur, D12'in My Band şarkısında 'Ne grubu, siktirin l*n enstrüman çalmıyoruz biz, grup mrup değiliz' lafları falan etmişliği vardır.

Müzikten anlaşılan şeye göre değişir, müzik bir yarışma değildir. İlla bir yarışmaysa, benim gözümde en muhteşem, en güzel müzik yapan grup Liquid Tension Experiment'dır.

Niye Dream Theater değil de LTE? Çünkü markaya dönüşmemiş de ondan. Hem When the Water Breaks gibi bir şarkı var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hepsi birbirinden rezil bir linkin idare eder

0|0
    0|1
    • d12'yi ömrün boyunca duymamışsındır bile. Onde direction gibi bir grup sanıyosan tamamen yanılıyosun.

• o yüzden en iyi grup demekde saçma olmuş linkin parkı belki az çok anlayabilirim ancak One Direction adlı grubun nesinin iyi oldugunu anlayamıyorum @Ragnar_Lodbrok

• İyi demedim belki onu sevenlerde vardır insanlar ne seviyor onu anlamaya çalışıyorum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Rap sevmem D12 yi eledim, One Direction nedir ergen müzik grubu. Linkin Parkın yıllar önce efsaneydi sonradan çitayı yükselttiler. Ben Diğer'e verdim.

Sevdiğim tonlarca müzik grubu var da, ilk aklıma gelen ONE OK ROCK oldu.

0|0
    0|1
  • <3 Slpknot <3

0|0
    0|0
  • Tabiki maNga

0|0
    0|1
  • pink floyd

0|0
    0|0
  • Metallica diyebilirim kendimce tüm dünyada..

0|0
    0|0
  • Bence d12

0|0
    0|0
  • Blank guardian -metalika - manowar -blue bu gruplar var hepsi yukardakilerden iyi :D

0|0
    0|0
  • Dinlemiyorum. #Dasdfghjk

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• nightwish

0|0
    0|0
  • Ooo ayıpsın tabiki D12

0|0
    0|0
  • Daha cok rock ve metal dinledigimden metallica , AC DC ve arch enemy yi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Linkin Park

0|0
    0|0
Yükleniyor...