Sevgiden midir değil midir?

Arkadaşlar sevgilim benimle sürekli öpüşmek istiyo ve uzun sürmesini istiyo öpüşürkende gözleri açık beni izliyo sizce bu sevgiden midir? bide arkdaşlar bana şarkı önerisinde bulumurmuşunz sevgilimle bizim diyebilceğimiz bi şarkımız olsun istiyoruzda lütfen yardımcımdı olun :)

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• gözleri açık öpüşmek sevmediği anlamına gelmez ben sevgilime çok aşığım ama bende bazen hatta çoğu zaman gözlerim açık öpüşürüm sebebi etraftan biri geliyormu bi tehlikecart curt

0|0
    0|0
  • Gözü Açık Öpüşüyorsa Yüz İfadeni Ve Dudagının Hareketlerini İzliyordur Bide İstekli Olup Olmadıgına Bakıyordur :) Ama Sevgi Bu Tür Şeylerle Belli Olmaz Malesef . . . Şarkı Olarak Sen Bul. Bu Tür Şeyleri Erkege Bırakma .d

0|0
    0|0
  • bence sevgilin daha yeni yeni öpüştüğü için normaldir.zamanla öğrenir. sevgilin gözü açık öpüştüğü için bence Hüseyin turan'dan acayip hayvanlara benzisen şarkısı olabilir:D

0|0
    0|1
  • Olan var olmayan var ama :) seviyor gibi ama sen gözlerinden anlarsın bunu

0|0
    0|0
  • merak ediyordur,acaba sen mi bu kadar tatlı öpüşüyorsun yoksa başkası mı dudağına yapışıyor ? kandırılmak istemiyor adam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1- Gözleri açık öpüşme kadar komik bi şey yok şaşı gibi o ne be :D

2- Bizim Şarkımız diyeceğiniz şarkı gerçekten sizin için önemli olan bi şarkı olmalı. Eğer arabada giderken radyo açıp ilk çıkan şarkı bizim olsun aşkım tamam mı gibi triplere gireceksiniz hiç olmasın daha iyi. Herkesin şarkısı olacak diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Gözünün içine bakıyorsa sevdiğindendir ya da meraklıdır.

Şarkıyı ben bulursam üçümüzün şarkısı olur :)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • senin iyi öpüştüğündendir

0|0
    0|0
Yükleniyor...