Suç ve ceza .

şu an suç ve cezayı okuyorum ama beni pek sarmadı 70lerdeyim ama zar zor geldim acaba kaçıncı sayfadan sonra güzelleşiyo okuyanlar söyleyebilirmi?bide kitap önerirmisiniz

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• ben de 60larda kaldim. isimleri aklimda tutamadim kim kimdi kim kimin enistesi annesi ev sahibi komsusuydu karistirdim panpa ):

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Klasikler ile zaman harcama

O Kitap çok sıkıcı ben de yarım bıraktım

bak bu kitapları okumanı tavsiye ederim

hiç birinde sıkılmazsın:

Michael Ende – Momo

Thomas More – Ütopya

N.H Kleinbaum – Ölü Ozanlar Derneği

Nazlı Eray – Kız Öpme Kuyruğu

Şule Yüksel Şenler – Huzur sokağı

Marquis de Sade – Aşkın Suçları

Orhan Karaveli - Sakallı Celal

Adam Fawer - Olasılıksız

0|0
    0|2
  • Kitabın kendisi başlı başına muhteşemdir,bir dehayı okuyorsun,raskolnikov la tanışıyorsun,her cümle bir zekayı içinde saklar,cümlelerde insana dair çoğu psikolojinin nasılda büyük bir maharetle satırlaştırıldığını farkederek okumalısın, yıllarcana yayılacaktır.Bitirdiğinde tekrar konuşalım.Azat bilmez köleniz lujin...

0|1
    0|0
  • Secret okusan ya

0|0
    0|0
  • Sonlara yakın aksiyon başlıyor. Pek tanınmış olmasa da, Cüzzamlı Kadın ve Germinal kitapları Suç ve Ceza' dan on kat daha iyi romanlardır.

0|0
    0|0
  • Suç ve ceza ""grinin bilmem kaç tonu"" tarzı bir kitap değildir..

1|0
    0|0
  • sarmasada oku derim. baş yapıttır. fayda sağlar.

1|0
    0|0
  • Suç ve ceza cok iyidir ama ya.

0|0
    0|0
  • Oku devam et. Mutlaka okunması gereken bir kitaptır. İlk 100 sayfası sıkıcı gelebilir

0|0
    0|0
  • iki duble ictikten sonra gozune hersey guzel gorunur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cinayeti işlemişsindir umarım bir kaç tane daha göreceksin :)) çevirmeni kim bilmiyorumda analtımda pek değişen olamaycak.

0|0
    0|0
  • Biraz inat et kitap sana açılacak ;)

0|2
    0|0
  • İnan o kitap hiç güzelleşmiyor. Sonunu zar zor getirdim.

0|1
    0|1
  • Beni ilk okuduğum andan kendine bağlamıştı kitap ama herkesin zevki farklıdır tabii ki. Yine de okunması gereken bir kitap sıkılsan da oku derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...