Davetsiz misafirlere tepkiniz nedir ?

bi yere gideceksiniz ve ya hiç müsait değilsiniz çat kapı misafir gelse.. geç vakitliri kadar oturup gitmese.. işim vardı çıkacaktım deseniz ama o size sonra yaparsın dönemem şimdi yoruldum dese naparsınız ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç yapmadigim bir sey bilemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• işim var der çıkarım ama o kişiye anneme veya ablamlarıma gönderirim ,erkekse babama yollarım aradan sıvışırım..

0|0
    0|0
  • Eğer işim gerçekten de bekleyebilecek bir işse, katlanmak zorundasın. Eskiden telefon yokken de her misafirlikler çat kapı olmuyor muydu acaba diye aklıma geldi. Misafire saygısızlık hiçbir şekilde edilmez. İstemesen de katlanacaksın ama gerçekten de işin acil ve bekleyemiyorsa bir şekilde karşı tarafa anlatırsın.

0|0
    0|0
  • Ne yüzsüz misafir o öyle..

0|0
    0|0
  • bende tam çıkıyordum siz geldiniz hay allah :))

0|0
    0|0
    • çok yorgunum gidemem derse

• bende biraz oturum onlarla sonra bi arkadaşa yalandan kendimi aratırım onların yanında konuşurum kusura bakmayın çıkmamlazım derim eşşek deyil ya anlayış gösterir heralde:))

• öyle bişi denmez misafire delü...

0|0
    0|0
  • adı üstünde misafir. baş üstüne

0|0
    0|0
  • Vallaha ben acımam kimseye işim varsa gel ozaman beraber gidelim derim.

0|0
    0|0
  • Kapıyı açmam ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• valla bi kere bu başıma geldi.annemle çıkacaktık.kadın geldi yerleşti :D ben de gittim içeri giyindim,hazırlandım.gittim tekrar içeri.kadın kendisi dedi zaten aa bi yere mi gidecektiniz diye.annem yok dedi ama ben evet bankada işimiz var saat de 4e geliyor ancak hakkederiz dedim.kadın mecburen kalktı.ayıp oldu biraz ama yapacak bir şey yok acildi.

0|0
    0|0
  • davetsiz gelen misafir mindersiz oturur der köşeme çekilirim

0|0
    0|0
  • eğer bir yere gideceksem giderim durumu açıklayıp ama evde kalacaksam bir şey yapmam kabul ederim

0|0
    0|0
  • yüzsüz derimmm

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • Her şekilde işimi yaparım.Davetsiz misafiri hiç sevmem.Gelmeden önce muhakkak haber vermeli.

0|0
    0|0
  • isim vardı beraber cıkalım istersen derim.yorgunsa mecbur hizmet ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...