Ermenistan da bir Türk öldürülürse olabilecekler nelerdir ?

bunu bir kenara birakin, Turkiyedeki gibi gazetesi dernegi

(hos ne kadar koruduk, ne kadar ozgurlukleri var bir fikrim yok ama) olan bir azinlik olsa ermenistanda, ne olur? irkci veya faşist degilim ama deli gibi merak ediyorum.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• onlar da bizim kadar üzülürler heralde. insan olmanın gereği bu.

kaldı ki bence orda bir türk gazeteci suikaste kurban gitmez.bizim kadar cani değillerdir.

Uğur Mumcu ları harcayan bu ülke kadar aydınlarına düşman başka ülke varmıdır ben de bunu deli gibi merak ediyorum.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu deli gibi merak neden

1|0
    1|0
  • Hepimiz Ermeniyiz diyerek sokaklara çıkanlardan kimse yok muymuş aramızda şimdi? Aaaa ne kadar ilginç. :D

1|0
    0|0
  • ermenıstanın yıllardır guney azerbaycan turklerınden kac kısı oldurdugunu bılmeyecek kapasıtede bırının sorabılecegı bır soru olmus

0|1
    1|0
  • bi bok olmaz.. ermenistan hocalı katliamını yaparken bi bok oldu mu? olmadı.. şimdi de değişen şeyler iyi yönde değil kötü yönde oldu sadece..

0|0
    0|0
  • konuyu kınarlar :D

1|0
    0|0
  • hocalı katlimanının videolarını izleyin,yapılanları görün ozaman anlarsınız! Kendin aydın grup sanan zihniyetin hocalı katliamını görmezden gelip Türk kanı en pis kandır diye adam için hepimiz ermeniyiz lafını kabullenemiyor..Yaşasın Türkiye-Azerbaycan Yaşasın Büyük Turan.

0|1
    0|0
  • Burda biri öldü diye herkes ermeni oldu.. Orda herkes Türk olmaz...

Cezaevinde krallar gibi yaşar.. Devlet durumu kınar... Bi kaç şehirde protestolar yapılır.. Sonra unutulur...

1|0
    0|0
  • bi bok olmaz. zaten asala yıllarca öldürmedimi türkleri? hangi diplomatımız katledildiğinde ermeniler ayağa kalkıp hepimiz türküz dediler. hepimiz hrantız yazan namert alçaklar da zaten ermenidir türk değiller merak etme

0|0
    0|0
  • Hepimiz hrantız demeyecekleri kesindir...

0|0
    0|0
  • bu kadar şerefsiz kadar çıkmaz orda ama bizimkiler adam değil işte :(

0|0
    1|0
  • işte bu soru yüzünden ermenistandan bir cacık olmaz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç kimse ''hepimiz türküz'' deyip de dökülmez sokaklara orada.

erminastan'da ne olur bilmem de, türkiye'de ermeniler için pek güzel günlerin olmayacağı kesindir.

2|0
    0|0
  • hiçbir sey olmaz bizim kadar duyarsız bir ülke dünyada yokk

0|0
    0|0
  • tamam anladım bi bok olmaz. hepiniz ortalama bunu dediniz zaten

0|0
    0|0
  • bunu ermenistan "kızlar soruyor" sitesine sormalısın. burada yazan herkes atmasyon bişeyler yazacak.

Madem deli gibi merak ediyorsun cevabım: Hiç bir yerde bir Türk öldürülmesin lütfen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...