Hangi oyun havasi bir erkege/kadina en cok yakisandir?

veya hangi oyunu oynayinca karsi cins sizi etkiliyor?

bence zeybek!

Güncellemeler:
Sadece türk halk oyunlarindan bahsediyorum

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikla Kabardinka Psi Qafe

https://www.youtube.com/watch?v=19wzvOO15Cc

0|0
    0|0
    • Halk oyunu denince her insan'ın aklına ister istemez kendi halkı gelir. Bu da benim halkımın halk oyunlarından birisi. Zeybek demişsiniz, Zeybek de Türk kültürüne ait bir halk oyunu değildir. Anadoluya Yunan kültüründen geçmiştir. Horon yine öyle Türk kültürüne Laz-Megrel kültüründen geçmiştir.. Türk kültürüne ait tek halk oyunu, eski şaman geleneğinden kalma Semahtır. Onun da orjini ibadet kökenlidir, daha sonra folklorik özellikler kazanmıştır. Diğer halk oyunlarının hiçbirisi Türk halk oyunu değildir. Farklı kültürlerin oyunlarıdır :)

Erkekler Ne Diyor 14

• bence hiçbiri. dışarıdan izleyince çok saçma geliyor oynamak

1|0
    1|0
  • bir dans vardi arkadasimin sevgilisi tiyatro gosterisinde yapmisti salsa gibi biseydi adi ama tek basina yapti acayip seksi bir dans agzina gul koydu tisortunu arkadan bagladi kobegini yariya kadar acti falan

0|0
    1|0
  • 0|0
    1|1
  • Bence CS:Go :D

0|0
    0|0
  • Zeybek asil bir oyun oynamayı çok isterim ama yapamıyorum bayılırım ama gerçeği insan iç anadolulu olunca angara havası oynar bende oynarım ama kıroca

0|0
    0|0
  • Horon riv riv riv ihuhuuhhu 👬👫👬👫👬

0|0
    0|0
  • Ata'mızın oynamasına rağmen zeybekten nefret ediyorum ya çok maço geliyor en zevklisi Halay zurna eşliğinde offff

0|0
    0|0
  • kafkas

0|0
    0|0
  • Zeybek

0|0
    0|0
  • bencede zeybek gerçekten gucu yıgıtlıgı her şeyı ortaya koyuyor çok begenıyorum bende ama bayanlar ıçın aklıma her hangıbır oyun gelmedı bılemedım :)) ama her yorenın oyununu severım hepsının bır hıkayesı bır ozellıgı vardır ^_^

0|0
    0|0
  • bencede bir bayan zeybek oynarsa evlenilecek kadındır ;)

0|0
    0|0
  • Tabi ki Harmandalı.

1|0
    0|0
  • oynamayı bilmedikten sonra hiç bir oyun oynayana yakışmaz ama erkege zeybek kadına hiç biri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence latin havalarından tango

0|0
    2|1
  • Zeybek. .
    Harmanlı.
    göçmen halay lari ve horonda çok güzel oluyor. .
    bazılarına roman havası da hoş oluyor..

derken

hepsi olmuş:)

0|0
    0|0
  • bence zeybek harmandalı of ya :D

eigni almak isterim

0|0
    0|0
  • Zeybekkk 👍

0|0
    0|0
  • Erkeğe zeybek ve ağır roman

0|0
    0|0
  • Atamızın oyun havası bence yani zeybek !

0|0
    0|0
  • erkege kesinle zeybek ve hareketli degilde agir oynanan oyun havasi ozellikle gozunde siyah gozluk olan elinde tesbih angarilalara cok yakisiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...