12 öfkeli adam filmini izlediniz mi izlediyseniz nasıl?

Filmi izlemedim yorumlara filan bakmadım da adını bu aralar çok duydum hatta reşat nuri tiyatrosunda da oynanmış aynısı mı bilmiyorum sizler beğendinizmi spoiler verin biraz

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hukuk ile vicdanın , juriyi oluşturan 12 kişi arasında nasıl bir gerilim oluşturduğunu çok güzel anlatan bir film. Hukukla işin olmasa dahi bu görmen gereken filmlerden biri. Bazısı aksiyon yok diye durgun dese de , kanıtlar savunmalar ile para içi jürilik yapanların aymazlığı üçgeninde ciddi bir karar savaşı.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler izliycem

• Film jüri odası ve mahkeme salonunda geçiyor. Giderek , izleyen kendini juriden biri gibi oluyor ve bir kanaate odaklanıyor. Ancak , her kanaatin bir karşı görüşü olmalı ki film bunun üzerine kurulu. Hiç bir şey göründüğü algılandığı gibi olmayabilir, aksi kanıtlara baktıkça izleyenin kararı da değişiyor.

Hedef aslında 12 adam değil, onları izlerken kendini farkında olmadan jürileştiren izleyicinin vicdanı.
      Amerikan sistemi olsa da mutlaka hafızanda kalması gereken köşebaşı eserlerden..

• Değişik ama herşeyi anlattın gibi ya :d

Erkekler Ne Diyor 3

• spoilerin TÜRKÇEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE si yok mu?

0|0
    0|0
    • Türkçesini bilmiyorum ama tek bir kelimeyle karşılığı yok bence

• Abi imbd den 2009 senesinde aldı veledin biri spoiler diye tuttu bütün Türkiye'ye bulaştı yapmayınnnnnnnn :D

• Hayır izlemedim :D

0|0
    0|0
  • Birkaç iyi adamdan yıllar içinde nasıl 12 öfkeli adam oluverdi hiç bilemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...