Kapat

Bu şarkı için bir yorum yaparmısınız?

Bu şarkı için bir yorum yaparmısınız?

Bu şarkıyı günlerdir dinliyorum fakat geceleri bir başka oluyor ne bileyim çok tuhaf hissettiriyor.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kimi düşünüyosun ve düşündüğün kişiyi nasıl düşünüyosun. Şarkılar sözleriyle melodileriyle karşında sinema yapar başrolü sen ve düşündügün kişi olur. Bak şarkı belki acıklı olabilr ama benim gözümde hep böyle güzel güneşli bisiklet sürülen günler canlanıyo. Sana da ne ifade ediyosa kendinden bişey bulmuşsun. Şarkının sözlerine çok takılamadım ama gerçekten çeken bişey var sen ne kadar kendini görürsen o kadar çeker. Bizim yorumlarımız boş bu şarkıyı senin anlamlandirman için. Senin kendin yorumlaman lazım ☺ mutlu geceler olsun 😄

0|0
    0|0
    • Usenmeyip bu kada sey yazmışsın teşekkür ediyorum sana. Benim gözümde yalnizlik canlanıyor yalniz geçirdiğim onca zaman sanki güneş benim icin asla dogmayacak gibi mutluluğu hak etmediğimi düşünüyorum bazen. Hak etseydim eger olurdum.

• Bak ölümü isteyen hakkıyla ölüme hasret insanlar bu dünya da ölü gibi yaşamış insanlar bir mevlana bir ibn Arabi falan. Onlar dünyadan elini eteğini çekmiş transa geçmiş insanlar ölüm onlar için sevgiliye kavuşmak. Ama biz insanlar için felaket. Ölünce mutlu olmaycaksin etini kemiğini sisi görsen üstüne basıp öldüreceğin böcekler yicek kabir azabı da cabası. Üstüne bide arkanda kalan insanlar seni bir süre sonra unutup hayatına devam edecek orda tek başına birinin aklına geliyim de fatiha okusun diye beklicen. Bunun nesi iyi. Tamam havalar soğudu biraz kapalı insanın içi kararıyo ama bu günlerde güzel kalabalık bir sokakta ellerin cebinde kabanina iyice yerlesmissin kulağında bir müzik ama alttan da sokağın insanların sesi geliyo burnun kızarmış hafif yuruyosun ağzından duman çıkıyo ağaçların yaprakları hala var birinin altında duruyosun yem yiyen kuşlara bakiyosun herşey böyle yaşam doluyken sen niye ölünce mutlu olasın ki 😄 yapma

• Mutlu olurdum demek istemiştim. Ama su yazdiklarini okurken gozlerimde canlandi hepsi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Özdemir asafın çizik şiirini şarkı yapmış, beğenmedim

0|0
    0|0
    • Bence gayet hoş ama renkler ve zevkler tartışılmaz

• Harikaymış bayıldım

0|0
    0|0