Allah yılanları neden yaratmış olabilir?

müslümanım ve soruyorum Allah'ın her yarattığının bir mantığı olmalı

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tarımda, bağ, bahçe ve tarlalarda bulunan köstebek, tarla faresi gibi zararlı kemirgenleri yiyerek beslendiğinden, tarıma faydası dokunmakta ve bir çok biliçli ziraatçi tarafından yılanlar korunmaktadır. Bir farenin bir defada 10 yavru doğurduğunu ve yavruların bir aylık olunca doğurabilecek olgunluğa geldiğini düşünürsek, bir fare ve onun neslinden yılda yaklaşık 15.000
    fare üreyecektir ve her gün bir fare yiyen yılanın faydası daha iyi anlaşılacaktır. Tarlalarındaki yılanları öldüren veya ticari maksatlarla yurtdışına satan kişiler, büyük zararlara uğramış tarlaları fareler tarafından telef edilmiştir. Yurtdışında bir çok yerde fare ve diğer kemirgenlerle mücadele etmek için yılanlar kullanılmaktadır.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zehirli yılanların o zehirinden ilaç yapılıyor kanser hastalarının o çektikleri ağriyi hafifletmek onları birazda olsa rahatlatmak için şiddetli ağrı kesiciler yapılıyor yılan deyip geçme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Farelerin aşırı üremesini engellemek için, ekosistemde her canlının bir görevi vardır bir insanlar boş beleş yaratılmış

0|1
    0|1
  • Besin zinciri ve yılan derisinden ayakkabı, çanta, kemer yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Yılanlar tarlalardaki fareleri yiyorlar. Çiftçinin yararına.

0|0
    0|0
  • İnsanında yılanı var..

0|0
    0|0
  • Yılanlar olmasa fareler artacak? ekosistem bozulacak?

0|0
    0|0
  • haşerat fazlasını yokediyolar.

0|0
    0|0
  • ben o şeytanlı olan din hikayesine inanmıyorum lakin , doğada bir denge var biriisi azolunca diğerinin sayısı artıyor vs tarlalarda yılanlar genelde çok iyi iş yapar mahsulu yiyip bitiren hayvanları yer.

0|0
    0|0
  • haşeratı yesin diye :D

0|0
    0|0
  • İslamiyette anlatılan bir rivayete göre yılan cennet bekçisidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...