Kapat

Bir sanatçıyı sevmeseniz de sanatına saygınız var mıdır?

Sorum gayet net. Benim Sanat yaptığını düşünmediğim kimseye saygım yok Ebru gündeş,Bülent ersoy,Seda sayan,Nihat doğan gibi gibi.

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• nihat doganda ses yok, kabiliyet yok, katki yok, sanat yok, görüntü yok, akil hic yok

ondan olsa olsa saklaban olur.

seda sayana evlilik konusunda plaket falan verilmeli kadin rekor kiriyor.

bülent ersoya da birisi torunu yasindaki insanlarla ask yasamanin imkansiz oldugunu anlatsin.

görüntü desen sifir, ses desen görüntüyle alakasi yok.

ebru gündes de mantik yoksunu bol keseden atan bir sahsiyet. bir ara ''10 oglum olsa 10nunu da askere yollarim'' demisti, biri ona hatirlatma yapsin 10 oglu olsa 10nunu da amerakaya okumaya yollar (:

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Ana nihat doğan dedi... Bide onu sanat kelimesi ile aynı cümlede kullandı. Türkçeyi kurallarına uygun kullanın lütfen. O ikisi aynı cümlede kullanılmaz. Türkçe kurallarına uygun değil...

Ha eskiden çok sevdiğim, sonra güç karşısında nasıl büküldüğünü gördüğümüz varlıklarda var. Kişi demiyorum çünkü kişi olmak biraz kişilik gerektirir... bkz "iki cihanda lekeli" sezen...

0|0
    0|0
  • Hepsine degil. Adama olana saygı duyulur. Sanatcıysan ve ünlüysen düzgün davranmalısın. Sadece ünlü olmak yetmiyor. ünlü bir insan ünlü bir insandır normal insan gibi degildir.

0|0
    0|0
  • Ewet..! Ahmet Kaya' yı kişilik, görüş, eylemleri veya Karekter olarak sevmem, ama Parçaları mükemmel..!

1|1
    0|0
    • AHMET KAYA candır ya harika bir sanatçı ,eserlerinin üzerine tanımam.

• yaptığı sanatsa saygım vardır.lakin yaptığı şan şöhret para ise cehennem 3 km sonra sola dönünce.sanatın adı böle şeyler için kullanılmamalı.

0|0
    0|0
  • sanat olarak ortaya sürülen ürün her ne ise, kişinin beğeni ve estetik yaklaşımına göre kabul görür yada görmez.o yüzden sanatçı kavramının net ifade biçimi yok.

tabi bu benim görüşüm.benim için kişi toplumun geneline hitap ediyorsa ve yine geniş hayran

kitlesine sahip ise sanatçıdır..sanatına saygı duymamak da kendi düşüncemi inkar etmek olur.

0|0
    0|0
  • Bu insanların hiç birini dinlemiyorum..

0|0
    0|0
  • gerçekten sanat yapıp ve sadece sanatıyla kalabiliyorsa saygım sonsuzdur.

0|0
    0|0
  • Saygım yoktur ama saygısızlığım da yoktur... Benden uzak olsunlar yeter.

0|0
    0|0
  • hayır!

0|0
    0|0
  • vardır.

0|0
    0|0
  • nihat doğan sanatta yapamıyor ki :)

0|0
    0|0
  • dinlemediğim için bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • ortaya gerçekten sanat a değer bir ürün vermiş ise neden olmasın.sanatını severim,saygı duyarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tabi ki sevmesem de saygı duyarım tarzım olmasa da ''adam ne söylemiş ya'' derim.Ama ben Bülent ersoyu ve ebru gündeşi senin gördüğün kategoriye koymuyorum.İkisi de müthiş sese sahip açıp dinlediğim isimler değil ama saygım vardır sanatçı kimliklerine.

0|0
    0|0
    • ya nihat yavrum? :)

• o ayrı bir vaka canım benim :D ama benim gözümde bir bülent ersoyla nihat aynı kategoride olamaz ya da ebruyla.seda sanatçı mıymış bu arada? :P saygı duyulmayacak çok adam var piyasada

• tabiki ahmet kaya sevmem ama sesi şarkıları çok hoş bence

0|0
    0|0
  • Onlar yaptıklarıyla gayet mutlular.Hayran kitleleri de vardır muhakkak.Sen niye celallendin ki şimdi?Bizi ilgilendirmez tubimm :D

1|0
    0|0
  • sanatçı nihat doğan aynı kefede değildir sanat yapan herkese saygım vardır sesi güzel olan her insan sanatçı değildir üretim yapandır sanatçı...

0|0
    0|0
  • Saygı şart ! Emek veriyorlar sonuçta ya da emek verdiklerini sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Saygım yok ha Bülent'e saygı duyarım ama ona buna laf sokuyor ya çok hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • seninle aynı fikirdeyim

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy hmmm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...