Elif Şafak ''AŞK'' kitabını okuyan var mı arkadaşlar?

Elif Şafak ''AŞK'' kitabını okuyan var mı arkadaşlar?
Kitabın içeriğine biraz baktım ilahi aşktan bahsediyor bildiğim kadarıyla mevlanadan bahseden bir kitap okumak istiyorum ve bir arkadaşıma tavsiye etmeyide düşünüyorum okuyan varsa kısa bir yorum yapabilir mi?

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok eski bir kitap Tasavvuf ile ilgili

1|0
    0|1
    • Mevlana dan bahseden kitap istiyorsan en güzeli sinan yağmur aşkın göz yaşları tam bir eser ya mükemmel pişman olmazsin

• Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Okudum. Elif Şafak hiçbir zaman olayı direk aktarmıyor bu kitapta da öyle. Anlayabilmen için kafanın rahat olması lazım. Gayet sürükleyici. Evet, ilahi aşktan bahsediyor ama mecaza duyulan aşklara da yermiş mesela 41 yaşında hep düzen yanlısı olan Ella'nın (ismi yanlış olabilir emin değilim) tamamen ayrı dünyada olan Aziz Zahara'y a aşık olması gibi. Biraz dikkat edersen bakış açını sıfırlayacak bir kitap. Tavsiye ederim

2|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ben kitabın ilahi aşktan bahsettiğini bilmiyordum netten baktım öyleymiş. elif şafak hiç okumadim bir kere baba ve piç diye kitabını elime aldım ancak bitiremedim ya anlayamadım ya da dediğin gibi elif şafak okumak için kafamın durgun olmadı gerekiyordu. onrebilecegin seni etkileyen bir kitap varsa benimle paylaşır misin?

• Tamam bu kitaplara bakacağım tesekkur ederim goruslerin için 😊

• Rica ederim keyif aldım :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok güzel ilahi aşk :))

1|0
    0|0
  • Çokda:guzel degil acikcasi okumazsan bisey kaybetmezsin abartildigi gibi degil yani

1|0
    0|0
  • Ben okumuştum eğer Mevlana ve Şems'e ilgi duyarsan seveceğin bir kitap olacağını sanıyorum Elif Şafak zaten beğendiğim yazarlardan biri çok bayıldığım bir kitap olmasada beğendim diyebilirim :)

1|0
    0|0
    • Peki çok bayildigın romanlar neler rica etsem tavsiyede bulunur musun?

• Tesekkur ederim yorumların için 😊

• Rica ederim :)

• Okuduğunda 'neden daha önce okumadim' diyeceğin bir kitap. Başka bir yorum yazmaya gerek görmüyorum. Sıkılmadan okudum ben. 😍

1|0
    0|0
  • aynen daha çok ilahi aşk üzerine en baya şaşırmıştım, güzel de bağlıyorlar, gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirsin güzel kitaptır.

1|0
    0|0
  • Okudum, ilahi aşkı anlatıyor
    Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Gayet güzel bir kitap akıcı

1|0
    0|0
  • Okudum iyidir

1|0
    0|0
  • Ben okudum tasavvufi aşkı anlatıyor daha çok ben beğenmiştim 😊

1|0
    0|0
  • Birazını okudum Sıkıcı :( aklından bir sayı tut daha güzel bir kitap polisiye ama :D :D :D

1|0
    0|0
    • John verdon :))

• Sharlock Holmes kızıl dosya onu da oku

• @fedaa tamam :D :D :D

Yükleniyor...