Kinyas ve Kayra mı, Niçe ağladıgında mı?

Niçe ağladığında romanını okudum ve çok etkilendim. Ama kinyas ve kayra ya da yapılan pek çok olumlu yorum var henüz okumadım ama Niçe Ağladığında ile kıyaslandıgında hafif kalacağını söylüyorlar okuyup içeriğini bilen karşılaştırma yapabilir mi?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce hakan günday okuduysanız, kinyas ve kayra'yı okumayı birazcık zaman kaybı olarak nitelendirebilirim :)

hakan günday, maalesef ki popüleritesinin hakkını verebilen, yeterli bir yazar değil. elbette, en azından bir tane kitabı okunabilir :) hatta bir kitabı okunacaksa kinyas ve kayra olmalıdır.

ancak varoluşçuluk edebiyatının ve nihilizmin birazcık idealize edilmesi sebebiyle artık canımı sıkmaya başladı.

gerçek varoluşçuluk nedir derseniz, beyaz zencileri önerebilirim.

buna karşın d. yalom'un okuduğum ilk kitabı niçe ağladığında değildi, hatta yazarı pek başarılı bulduğumu dahi söyleyemem; lakin niçe ağladığında gerçekten klasikler ayarında, kaliteli hatta ve hatta olağanüstü bir eser :) :)

bu şekilde de ilk ortaya atmış olduğum tezi yıkıyorum, ve her kötü yazar, her zaman kötü yazacak diye bir koşul da yok :)

ters köşe yapayım, ''kalbinden geçeni oku'' :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim aldıgım et tatmin edici cevap

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...