Önerebileceginiz kitaplar..

Güncel olan yada sızde yer eden oku kesınlıkle dedgınız kıtaplar nelerdir..

Güncellemeler:
ikicami arasında aşk.. aşkın gözyasları 1-2-3.. bnları okuyamaynlar yarn gıdıp alın gercekten cok iyi eserler..

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• ölülerin alacakaranlığı, pucca serisi

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• En son yürekler ölür, serenad, bin muhteşem güneş ve yüreğim seni çok sevdi. Tavsiye ederim gerçekten sürükleyici bir anlatımı var

0|0
    0|0
  • mehmet coskundeniz - ve kadınlar ve erkekler ve aşk..

mehmet coskundeniz - sevgiliye giden bu yolda (şiir kıtabı bu )

tolstoy-insan ne ile yaşar..

0|0
    0|0
    • 3. okudumda dger adamı hc sevmm ya cokmagazınsel olablr ktapları :)

• güzeldi benım hosuma gıtmıstı arada caktırmadan bazılarını reklam edıo ama konusu hoştu... :))

• hım tm tesekkurler arastcam bnde adamı sevmm ama belkiii ktap hanı öyle işteee :D

• bende yer eden kitaplar ; canan tan piraye, ahmet altan aldatmak, erdal demirkıran cehennemin dibine git, elif şafak Aşk, dostoyevski suç ve ceza ... ama mutlaka canan tan okumalısın ayşe kulin sevdalinka ve oktay sinanoğlu bye bye Türkçe'yi de öneririm...

0|0
    0|0
    • canan tan cook okudum hastayısız dededeeeee :) dostoyevski suç ve ceza okudum ve sahne canlandrmasnı yapıp lıse 1 de 100 aldgm bır kıattırr. .:)

• canan tan'ı seviyorsan orhan kemal'i de çok sevebilirsin şiddetle orhan kemal- el kızı öneririmm :)

• tsekkurlerr :D

• inanınır mısınız bılmem ama hayatımda okuldan harıc hıc kıtap okumadım haa ınternetekı hıkayelerı falan okur guzel sozleri sıırlerı ama kıtap hıcc okumamm

0|0
    0|0
    • inanırım cnku turkıyede kıtap okuma oaranı dusuk ve bıcok kısı sızın gıbı. türkıye ıcın normal bir durum..

• ilgincc.. :) saygı duyarım tabkıde tarz olayı kıtapta bı nevı :D

• tskk :) evet ilginc bıraz ama

• serenad... serenad..serenad... zülfü livaneli.

okumalısın :) onun dşıında .. piraye ,canan tan

0|1
    0|0
  • kurtlar imparatorluğu

0|0
    0|0
  • Grinin 50 tonu şiddetle tavsiye edilir.

0|0
    0|0
    • bahsedermısın bıraz konusundan..

• Bk o ilgimi cektı orta cag askı falan D:

• o kitap westmoreland serisine ait 1 kitap wikiden bi bak. ben düşler krallığıyla içinde aşk saklıyı okuyabildim sadece ikiside çok çok güzel kitaplardı

• Zülfü livaneli kitapları

pucca ve istiklal akarsu da değişik bir tür

0|0
    0|0
  • kız kardeşim için.şiddetle oneririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mario Mazzanti'nin ŞAH MAT adlı polisiye/gerilim türünde seri cinayetlerinde içinde bulunduğu, betimlemesi,duygular vs. çok güzel bi şekilde anlatılmış,olaylar karmaşık bi şekilde verilip mantıklı birşekilde birbirine bağlanmış,sizi heyecanın ortasında bırakacak müthiş bir kitap.yazarın ilk kitabı olmasına rağmen oldukça güzel iş çıkartmış bence.ama katilin farklı bir öldürme fantazisi var.kadınları öldürüyor ve fantazidende bahsettiğime göre,yaşın +16 filan olmalı bence :)

0|1
    0|0
  • Çin işkencesi,tek geçerim...

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ayn rand-yaşamak istiyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...