Modern zamanlarda birey...

günümüz dünyası bireyi poh pohlarken yalnızlaştırmıyor mu?buna karsı ne kadar gelenekçi olsakda nasıl mücadele edilebilir?siz neler yapıyorsunuz yalnızlaşmamak adına?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Yaptıklarıma bakılırsa yalnızlaşmak için çabalıyorum gibi.Yağcılık yapamam,politik olamam aklıma geleni söylerim pekte sevilmem:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Günümüz insanı teknolojiyle yalnızlaşıyor.

2|0
    0|0
  • Beni yalnızlastırmıyor.

0|0
    0|0
  • "Talihimizin en hazin tarafı neresidir, biliyor musun Mümtaz? İnsanın yalnız insanla meşgul olması. Bütün bina onun üzerinde kuruluyor, dışarıda ve içeride. Farkında olsun olmasın, insan insanı malzeme gibi kullanıyor. "

0|0
    0|0
    • ya da insan insana ruhundaki iyiliği aşılıyor...birbirlerine muhtaçlar ancak; birbirlerini bir aleti kullanır gibi tek bir amaç için şekillendirmiyorlar...buna cürret edenler kendilerini tanrısallaştıran filozoflar...ve herkes içinde bulduğu bir damla ışık bile olsa diğerine anlatabilme kaygısında...

• yalnızlaşıyor evet mücadele olarak sosyal ağları vs. bırakarak başlayabiliriz, ismi sosyal ama insanı asosyal yapan onlar.

0|0
    0|0
  • ne kadar yakınlaşsam geri çekiliyorum insanlar çok değişmiş tavırları falan

1|0
    0|0
    • yani herkes aynı dertten muzdarip ama yine de cevap bile gizli veriliyor :D

Erkekler Ne Diyor 3

• evden ise isten eve yolu arasinda.İnternet ve televizyonunda olmasi bizi aslinda pek yalnizlastirmaya basladi.

Evde ailenle bile sohbet edemiyorsun herkesin takip ettigi bir dizi var.Hafta sonu oldugunda arkadaslarin nette sabahliyor görüsmek icin ögleden sonrayi beklemelisin..Ögleden sonrada görüssen bu sefer diyorlar ki filanca beni facede ekledi su yorumu yapmis iliski durumunu degistirmis gibi bircok sacma sapan muhabbet icinde buluyorum kendimi.Böyle bir ortamda yalniz kalmayip ne yapicaksin.

Bazen doga yürüyüsleri yapiyorum birkac merakli arkadasim var.onun disinda pek bir sosyallik durum yok.

0|0
    0|0
  • çok ansiklopedik girişler

0|0
    0|0
  • iphone. ipad. i .. bilmem ne kullanmak yerine ..". i can ".. diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...