Aamir Khan Filmi Tavsiye Eder Misiniz?

Gerçekten filmden anlayanlar tavsiye ederse sevinirim. Sırf amerikayı havalı bulduğu için hint filmleri saçma iran filmleri sıkıcı diyen tipler yorum yapmasın boşuna.

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini izlemissin :) kalbin arzusu nu izle

0|0
    0|0
    • Dil chahta hai izledim profiline bayıldım yani resme ksksks

• Eig de secte tam olsun su ksks ne ya

Erkekler Ne Diyor 22

• 1-) 3 idiots
    2-) P. K
    3-) Taare zamane par

Bunlar en iyileri bence

0|0
    0|0
    • İzledim çok iyiler bence de

• 3 idiots hayatımda izledıgım en ıyı 5 filmden biridir hele en son kapak yaptı telefonla ah ah :)

• Çok seviyorum "e nasıl imzalıyım kalemim sende ya" jsjsjsjsjs

• İzle kardeş

1|0
    0|0
  • ghajini izlemişsindir muhtemelen ama öneriyorum izlemeyen varsa
    hintlileri sevmem ama filmlerini severim

0|0
    0|0
    • Genelleme yapmamalısın bence aamir khan müslüman ve hayatını araştırırsan boş bir adam olmadığını anlarsın

• Biz de komşu ülkelerimizle çok iyi geçinmiyoruz ghandinin düşünceleri ünlü ülkeyi değiştiremez kimse tek başına garip geldi dünyada amerika gibi kana susamış ülkeler varken hindistan için böyle düşünmen neyse beni ilgilendirmez

• amerikayıda sevmiyorum ingiltereyide... sadece para için kan döken hiçbir ülkeyi sevmiyorum bizim komşularla aramızdaki ilişkiler biraz daha nefret içerikli

• ghaijini yi izlemediysen tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • hangisini ilk izlemelisin şeklinde yazıcam
    3 idiots
    peekay
    her çocuk özeldir
    dhoom 3
    ghajini

1|0
    0|0
    • Hepsini izledim teşekkürler daha bilinmeyen filmlerine bakıyorum.

• Yok be var bir 40 tane

• daha fazla bilmiyorum, üzgünüm lo_ol

• Her çocuk özeldi sanırım bayıldım o filme.

0|0
    0|0
  • ederim her çocuk özeldir, pk,3 idiot favorim boolywood iyi güzelde sadece filmler biraz uzun oluyor sıkılmadan tamamını izlersen filmi anlarsın

0|0
    0|0
    • 3ünü de izlerim hatta bitmesin izledim uzun olmaları sorun değil hatta zevk benim için

• Benim en sevdiklerimden ghajini hiç sıkılmamıştım

• benim favorim pk

• Yakın Koruma

Oldukça değişik bir Amir Khan filmi. Ben beğenmiştim. İyi seyirler..

0|0
    0|0
    • Salman khan filmiydi o ama teşekkürler yine de

• Pardon yaa :)

Yerdeki Yıldızlar isimli bir filmi vardı.. Bak onu izleyebilirsin izlemediysen..

• Gajini, pk, 3 idiot diycem ama izlemişsinizdir 😊

0|0
    0|0
  • Amir khan filmlerini tavsiye ederim... ayrıca hint hint filmlerinde çok zengin görsellik ve değişik konular var.. seyret bence

0|0
    0|0
  • Peekay :D Süperdi ya

0|0
    0|0
  • Ghaijiniyi dhom3

0|0
    0|0
  • Pinin yasami ve barfinle hayatima girdi hint filmleri ve on numara hele benim adim khan off

0|0
    0|0
    • Ama onlar aamir khan filmi değil aamirin filmleri çok daha iyi bence

• 3 idiots en ünlü hint filmidir herhalde dünyadaki bir başyapıt en başta tabiiki onu öneririm komedi arkadaşlık ve eğitim eleştirisi
      Fanaa var izlediğim en iyi aşk filmlerinden
      Ghajini var çok duygusal ama bir kaç abartılı aksiyon sahnesi var
      Rang de basanti de izlediğim en iyi devrim filmlerinden
      Pk da komedi ve din sömürüsünü eleştiriyo
      Taare zameen par da yine eğitim sistemi eleştirisi var ve çok duygusal bir film

• Saol hanfendi

• Kamlumbağalar da uçar

0|0
    0|0
  • İzlemediysen hata

0|0
    0|0
  • Kesinlik ile izleyebilirsin :) 10 üzerinden 8 hepsi

0|0
    0|0
  • Dhoom 1-2-3 )

0|0
    0|0
  • Peekay yani o. k

0|0
    0|0
  • 3 idiots , her çocuk özeldir , ghajini bunlar güzel

0|0
    0|0
  • Doom 3 , ghajini , 3 idiots , pk aklımda bunlar var :)

0|0
    0|0
  • Kalitesiz filmler onlar ya napcan ilonlari

0|0
    0|0
    • Hangisi kalitesiz acaba sen tam detayda yazdığım kısımdansın sanırım

• Yaaa aslında bollywoodun hollywooddan önde olduğu en iyi yer görüntü kalitesidir. Cidden bununla ünlüdür. Anlamsız bir yorum oldu bence sen kalitesiz bir versiyonunu indirmişsin filmin. Hangi film için dedin bunu?

• Hepsi icin neyse ya boskoyy

• Arınma gecesi anarşi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Aamir değil ama başka bir hint filmi tavsiye edeyim, az önce izledim. cidden beğendim. kurgusu çok iyiydi. Eşim değişik filmleri bulup çıkarmayı pek bilir. Gerçekten iyiydi.
    "Masa 21"

0|0
    0|0
  • çok iyi filmleri var tafsiye ederim

0|0
    0|0
    • Bence de çok iyi filmleri var fazla bilinmeyenlerden öneriri misin?

• ben hepsini izlemedim açıkçası yazacaklarımıda aşağıya yazmışlar :)) yalnız iyi bir siteden bakıp yorumları inceleyebilirsin ve ben onun çıkardığı bütün filmleri izlemeyi düşünüyorum

• Ghajini, 3 İdiots ve PK.

0|1
    0|0
  • Amir Khan in her filmi izlenmeye deger.. Bir de sarkilari dansları o kadar uzun tutmasa 😊😊
    Benim adim Khan
    Her çocuk ozeldir
    Khajini (bunun adindan emin degilim yanlis yazmis olabilirim 😊)
    PK
    Ve hepsi 😊😊

0|0
    0|0
    • Aslında ben o şarkıları çok seviyorum saçmasapan pop şarkıcılar bir şarkı yapar tıklanma rekorları kırar bu adamlar her film için ayrı 2 ya da 3 süper şarkı yapıyor o kadar emek verip dans ediyolar özellikle ghajininin Guzaarish klibindeki gitar melodisi her çocuk özeldirin khol kholosu harikalar danslar da tam bir görsel şölen bana göre

• Sarkilari güzel kotu degil ama bitsede nolacagini gorsem diyr meraktan çatlıyorum sarki bitene kadar 😊😊

• Ghajiniyi izle mutlaka

0|0
    0|0
  • Pk
    Cok guzel bir film.

0|1
    0|0
    • Bende çok beğendim.. çok orijinal senaryo.. iyi diyaloglar.. güzel mekanlar. mükemmel görsellik. ve iyi oyunculuk ve kurguyla harika olmuş.. bide filmde sorulan bisey var bunu yakalayabildinmi

• ghajini
    fanaa
    3 idiots

0|0
    0|0
  • Benim adım khan izlemişsiindir kesin 😀

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
    • Derken? Ajjajs

• Film tavsiyesi istedim öneri yani

• sordurgun soryu bır oku sonra bır daha sor bence zaten sylemıssın fılmı daha ne sorusunu bana soruyorsun

• Ghajini! 3 Idiots efsane zaten biliyorsundur:)

0|0
    0|0
  • Talaash , 3 ıdıot , her cocuk özeldir.

0|0
    0|0
    • İzleidm bunlar bilinen şeyler Teşekkürler

• O kim amir 😂😂😂

0|0
    0|0
  • ranveer singh filmleri izle. deepika ile olan bir filmi var ram leela :) harika ötesiiiii

0|0
    0|0
    • O adam çok geri planda bana göre 3 khan varken hrithik varken

• Deepikayı ben de severim shahrukh khan keşfetmiş zaten onu aslında demek istediğim brnim gözümde de onların gerisindeydi ama güzeldir izlerim dediğin filmi

• :d yani demek istediğin şu ülkede bir kıvanç tatlıtuğ var ama adamın filmlerini beğenmiyorum yani açık oalayım bu konuda. Ama bir dizide arka rollrden biri var film yapsın izlerim o derece güzeldir oyuncuğu. Bende ilk filmi izlemeden önce ranver singh hakkında senin gibidişünüyodum. Deepika için izlemiştim ama sonra adamın tüm filmlerini izledim ki ranveer türkiyeye de geldi bir filmi de İstanbul da geçiyor

Yükleniyor...