Gülmeyin ama cin aliyi bile düzgün çizemiyorum?

ben böyle resme müziğe enstürmanlara karşı çok ilgili bir insanım, hep bu tarz şeylerle uğraşmak istemişimdir ama hiç yeteneğim yok mesela şu karakalem çalışması yapanları falan cok kıskanıyorum sonradan kazanılabilir mi bu yoksa doğuştan gelen bir şeymidir?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kazanabilirsin ama, bence sorun yetenekte degl yetnk gelistirilir, sen resme ya da müzige aktarılacak duygu yogunlugunu yaşayamıyorsun , bnce :))

0|0
    0|0
  • Ben bir çizerim varyaaa ahanda buda en son çizdiğim :D
    http://hizliresim.com/o9qrXk

0|0
    0|0
  • Bence doğuştan bir yetenek vardır onu geliştirirsin ama cin aliyi çizemiyorsan yani benim gibi fazla zorlama derim :D :D

0|0
    0|0
  • trt de bir program var herkes resim çizebilir mi ne sanırım ismi hafta içleri cıkıyo onu izle orda en gerizekalı insana bile resim çizmeyi öğretiyorlar

0|0
    0|0
  • ellerde bazı kaslar var şimdi isimleri aklıma gelmiyor bunların gelişmesi için anaokulunda bazı işler yapılırdı. Sanırım sen anaokuluna gitmedin ilkokulu da iki farklı okulda okudun..

0|0
    0|0
  • şarkı söyle dinlerim :)

0|0
    0|0
  • yetenekler beyinde biter ona hükmetmesini bilirsen herşeyi yaparsın

0|0
    0|0
  • pratik çizim eğitimleri alabilirsin tabiki ama yetenek başka bir şey.
    Hani sonradan kazanırsın desem seni ümitlendirmiş olurum.
    İyi bir ressam olabilirsin ama yetenekliler her zaman 1-0 önde üzgünüm gerçekler...

0|0
    0|0
  • Herkes anasının karnında oğrenmiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğuştan gelen bir şeydir. Elbette çizim tekniklerini öğrenerek bir yere kadar ilerler, ama tam anlamıyla yapmak yetenek işidir.

0|0
    0|0
  • Herkes her şeyi yapmak zorunda değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...