Astroloji bilen varsa gelsin?

arkadaslar aranizda astroloji bilen varsa ikizlerin su zamanki durumunu yorumlayabilirmisiniz

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• astroloji bilmem ama ben sana ikizleri biraz yorumlayayım; sürekli gel gitler yaşar bir iyidir bir kötü

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben astronotum ama yorumlayayım yinede ikizler zor zamanlar geçiriyorlar genel olarak özelikle para ve sağlık konusunda sıkıntıdalar kısa vadede bu durum düzelecek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne kadar saçma.. Ne kadar anlamsız ve insanları ağına düşüren bir şey..

Sen bu gün işlerin yolunda iken bayan İKİZ, diğeri İflas ediyor, sen bu gün mutluluktan ağlarken, diğeri kaybettiğine ağlıyor.. Aynı gün, aynı saat, aynı zamanlarda..

Sadece burçlar gerçektir. Karakterleri yansıtır ve öyle olmak zorundadır Yaradılışta, yoksa herkes aynı fabrikadan çıkmış gibi bir kalıpta olurdu. Ama astroloji, yani kişinin geleceği, falı yalandır.

Andolsun ki, sizlerden hiç birinizin kaderi, şu gökte asılı duran yıldızlara bağlı değildir ; der S. a. v Hadisi Şerifinde.

Ama doğruladığı Kur-an ayeti olan, " " Ey iman edenler! İçki, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fal okları şeytan işi birer pisliktir. Bunlardan kaçının ki, kurtuluşa eresiniz. "

şu Allah kelamlarını unutup ta beni ne bekliyor derdinde olan insanların düştüğü şu lanet merak, aynı yerde dönüp durmalarından başka bir şey değil..

Keşke anlasanız.. :(

0|0
    1|0
  • arkadaşım burç doğrudur. insanlar burcuna göre farkeder ama bu şu zamanki durumu yok bu yıl kovaların yılı yok bu aralar akrepler çok şanslı tarzı şeylere inanma hep sallamasyon emin ol

0|0
    0|0
  • Ben ikizlerim biir karamsarlik icerisindeyiz

0|0
    0|0
  • astırordan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...