En son ne zaman tiyatroya gittiniz?

Cok merak ediyorum insanlarin tiyatroya bakis acisini.. artik tiyatro salonlarimiz bombos.. kimse gitmiyor. Gidenler de yılda bir kere gidiyor. Aslinda asil olan oyunculuk orada degil midir? Lutfen butun goruslerinizi yazar misiniz? Sadece gidenler degil, hic gitmeyenleri de gormek istiyorum

0|0
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• Hatirlayamayacagim kadar uzun bir zaman once.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlkokul'da gitmiştim 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Tiyatro sinemadan çok daha sanatsal, çok daha eğlenceli, çok daha harika bir aktivite iken neden sinema gibi çok daha sanal bir şey tercih edilir inan bende anlamıyorum.. En son ayak takımı arasında oyununa gittim 3 hafta önce, çok iyiydi. Kasımın 25 inde kısas a kısas oyununa gideceğim.

1|0
    0|0
  • Ne kadar da cahilmişiz bu kadar cahillik olmaz siteyi köşede 2 dakikalık utanmaya davet ediyorum cahillikte lideriniz olarak

1|0
    0|0
  • Ben sadece okulla giden biriyim en sonda 9. Sınıfta yani 3 yıl falan önce gittim. Ya genel olarak sıkılıyorum oyunculukları kötü geliyor belkide okulla gidilen bedava tiyatro o kadar oluyordur. Ama güldür güldür tarzı yani eskiden bkm mutfak falan gitmek istiyodum ama uzak kalıyo

0|0
    0|0
  • 23 Yıl Önce.

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim.

0|0
    0|0
  • Üç ay önce interaktif bir oyundu çok eğlenceliydi izleyiciyi de oyuna dahil etmişlerdi :)

0|0
    0|0
  • 5-6 yıl önce.

0|0
    0|0
  • 5 6 ay oldu

0|0
    0|0
  • hiç gitmedimmm

0|0
    0|0
  • Bir yıl kadar oldu sanırım..

0|0
    0|0
  • imkanlar dahilinde yani tiyatro afyon'a gelirse kaçırmam seyrederim, oyunculukta yaptım. bir başka güzeldir.

0|0
    0|0
  • En son birkac ay once İstanbul Efendisi adli oyuna gitmistim. Tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim aslında gitmek lazım

0|0
    0|0
  • 4 sınıf galıba

0|0
    0|0
  • Geçen hafta gittim

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim ama gitmek isterim..

0|0
    0|0
  • 2 yıl oldu heralde

0|0
    0|0
  • 13 gün önce gitmiştim

0|0
    0|0
  • 7-8 yasında felan

0|0
    0|0
  • geçen hafta gittim kelebekler özgürdür adlı oyuna ben her hafta gidiyorum

0|0
    0|0
  • Co severim. Gidelim mi

0|0
    0|0
  • Ben hic gitmedim

0|0
    0|0
  • 3 hafta içinde ege üniversitesinde sıkı yönetimii adlı tiyatroya gittim... Ancak çok yanlı bir anlatım vardı.. O yüzden pek beyenmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• geçen hafta cumartesi günü gittim. tiyatroyu ve oyunculuğu seven biriyim. bence bir oyuncu ne sadece tiyatrolarda ne de sadece televizyonda olmalı. ikisindede olmalı ki hem tiyatro hem televizyon izlensin.

0|0
    0|0
  • En son lise sonda gitmiştim epeyce olmuş

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • 1 bucuk sene önce

0|0
    0|0
  • Gitmek isterdm ama hic gitmedim ilerde mutlaka gidicem :)

0|0
    0|0
  • tiyatroya gitmedimde en son bir tiyatro gösterisinde yer aldım :)

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum ki :)

0|0
    0|0
  • Aynen yılda bir defa, en son gecen kış gitmistim

0|0
    0|0
  • 4 sene önce :D

0|0
    0|0
  • Gecen sene :/

0|0
    0|0
  • okuldayken gitmiştim lise de gittim sanırım 4 sene oluyor :)
    yaşadığım yerde tiyatro yok olsaydı giderdim çünkü tiyatro filmden sinemadan çok daha güzel oyunculuk orada emek orada sahne var her şey gerçek filmler de ki gibi oynama abartı ses efekti falan yok çok güzel :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...