Sizce nasıl bir şarkı +1XPer?

Model grubunu hiç sevmemişimdir ama dün şu şarkıyı dinleyince şok geçirdim çünkü muhteşem bir şarkı sizce nasıl? Şarkının olduğu albümüde dinledim almayı ve albüm koleksiyonuma koymayı düşünüyorum. Model'in bu şarkısı hakkında düşünceleriniz neler. Albümün adı '' Levla'nın Hikayesi '' Albüm bir senaryo sevdiği insan tarafından terk edilen Levla'nın aşamalar şeklinde neler yaşadığını anlatıyor :) Benim sizinle paylaştığım aşama Depresyon diğer aşamalar şöyle;
Bölüm 1:
1) Ağlamam Zaman Aldı (İnkar)
2) Bize Susmak Yakışır (Öfke)
3) Antidepresan Gülümsemesi (Pazarlık)
4) Levla Vazgeçti (Depresyon)
5) Sen Ona Aşıksın (Kabullenme)

Hoş bir kurgu ve senaryo olmuş Levla ismide ilgimi çekti gerçekten ilginç bir isim :) Bu şarkılar dışında albümde 5 şarkı daha var oda Bölüm 2 diye geçiyor albümdeki en sevdiğim şarkıyı sizinle paylaşmak ve yorumlarınızı duymak istedim Model biraz olgunlaşmış gibi geldi bana umarım git gide daha iyi olurlar. Solitinin sesini hep beğenmişimdir ama o şarkı sözleri beni soğutuyordu şimdi biraz şans verebilirim Model grubuna bunun dışında cover yaptıkları Yalnızlık Senfonisi gerçekten çok hoş olmuş

Sizce nasıl bir şarkı +1XPer ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ohooo :D Model grubunu yıllardır dinlerim en iyi şarkıları mevcuttur bende.. O albümdeki en sevdiğim şarkılar antidepresan gülümsemesi , kuğunun ağıtı , sarı kurdeleler.. bir de bunu dinle eğer dinlemediysen..

https://www.youtube.com/watch?v=TYfN96L9Fyk

1|0
    0|0
    • dinledim :D zaten fatma turgutun sesini beğeniyorum ama eski şarkıları bana göre değildi :D

• Deme öyle ya :D '' Değmesin Ellerimiz '' gibi bir şarkı daha gelmez dünyaya :)

• o şarkıyı ilk defa bir otobüs yolculuğunda keşfetmiştim :D evet etkilemişti düne kadar moddelin tek dinlediğim şarkısıydı :)

En İyi Kız Görüşü

• O paylaştığın aşamaları bir kitapta okumustm. Ölümle alakaliydi orada da onun evrelerini yazmıştı ünlü bir psikiyattristten alıntı yapark :)

1|0
    0|0
    • kitbın adı ne merak ettim :)

• Canan tan iz yanlis hatirlamiyorsm

• :D aslında ölen biriyle de uyumlu ama şöyle düşünmek lazım çok sevdiğiin birini kaybetmek onun ölmesi kadar üzemez mi seni yıkmaz mı çünkü zaten senle tüm bağlarını koparmış ve senin öldüğünü kabul etmişti binevi ve sen onun kalbinde ölmüşsündür ve artık seninde onu kalbinde öldürmen gerek

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel şarkı

1|0
    0|0
  • dinleyeceğim şimdi

1|0
    0|0
  • Yalnızlık senfonisi en sevdiğim şarkı

1|0
    0|0
    • bende çok severdim Model'in coverı ile daha bir güzel olmuş sanki solistinin sesi gerçekten güzelmiş keşke öyle saçma sapan şarkılar yapmasalar

• Sana katılıyorum kesinlikle model penbe mezarlıkfa güzel model her şarkısı güzel 😀

• yanlızlık senfonisi saatlerce dinlecek bir parça modelin diger parçaları gibi

1|0
    0|0
    • sezen aksu'nun ama bana fatma turgut (model) daha güzel okumuş gibi geliyor :)

• Sezen Aksu 'ya laf yok zaten onun yazdığı sözler yeter sesi zaten ayrı olay :) efsane kadın be

• allah başımızdan eksik etmesin aynen :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen ona asiksin cok zor bir sarki ve ayriyken dinlersen yandin. d

1|0
    0|0
  • Aramıza hoş geldin :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...