Endonezya-Jakarta'yı gören yada hakkında bilgisi olan arkadaşların dikkatine!!

Endonezya-Jakarta'yı gören yada hakkında bilgisi olan arkadaşlar, oraya dair fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.. Mutlaka şuraya da gitmelisin, burayı da görmelisin diyebileceğiniz yerler var mıdır? Önerileriniz nelerdir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• yolculuk var galiba endonezyanın nesi meşhurmuş ondan getir bana:DD

1|0
    0|1
    • evet yolculuk var ama Jakarta'ya dair pek bir bilgim yok.. Bilgi toplamaya çalışıyorum :)) neyi meşhur acaba? :))

• eksiler beni yüceltiyor elleşme yapsınlar kıskanılmak güzel bir şey:D

• tamam elleşmiyorum ahahhahahaha

Erkekler Ne Diyor 5

• Pis bir memleket hiç önermem ama illa gideceğim diyorsan, Black Cat Jazz ve Blues Bar var, bir geceni o güzel mekanda harika bir jazz müzik eşliğinde içkini yudumlayarak geçir derim.

1|1
    0|0
    • Jakarta'da mı bu dediğin yerler.. güzel öneriydi teşekkür ederim.. peki hiç mi tarihi turistik bir yerlere falan yok.:)

• Kötü niyet değil ya, ne alakası var aşk olsun, çok alıngansınız, yazarken her kelimeyi birkaç kez gözden geçirmek zorunda kalmak ne zormuş :)) Seçtiğiniz otelin merkezde olmasından gezinin ne amaçla olduğu zaten belli oluyor :)) Ben gittiğimde otelden dışarı sadece gece eğlenmek için çıkmıştım :)))

• yok biz iş için gidiyoruz yurtdışına ama gitmişken de doya doya tadını çıkartıyoruz.. öylesine gidip gelmiyoruz.. otelimiz de dört dörtlük, paradan kaçmıyoruz..bir sürü otel içinden seçtik. ama Gran Meliayı duymadım hiç..

• birçok etnik gruptan oluşan çok kültürlü bir ülke.. dünyanın en yüksek nüfusuna sahip müslüman ülkesi.. fakirlik yaygın olduğu üzere hırsızlık ve gasp çok olabilir, dikkatli ol çok fazla para taşıma..

1|0
    0|1
    • bak bu bilgi harikaydı.. teşekkür ediyorum.. bir de pariste çok tırsmıştım bu metro hattındaki insanlardan :(

• bu yurtdışı seyahatlerinde kilo almak beni korkutmuyor.. her şeyin tadına mutlaka bakma ihtiyacı hissediyorum oraya kadar gitmişken.. bilgilerin çok faydalı..

• teşekkür ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu =)

• Ben gördüm, çok yağmur yağıyor hava hep nemli ve sıcak. Sıcağa rağmen yağmur olması acayip birşey insanı boğuyor. İnsanları sıcak ama bizden değil, anlaşamıyoruz yani büyük bi farklılık var.

1|0
    0|0
    • geceleri değerlendirmek için gezip görmek için bildiğin mekanlar falan var mı?

• çok kısa kaldım valla. pek de biyer olduğunu zannetmiyorum. singapur var yakında ordaydım daha çok.

• ya en azından geceleri gidicek bir yerler falan olsa.. otelde pineklemeyelim yani gitmişken :)

• jakartaya gittinmi mutlaka orda bulunan remziyo kebap salonuna ugra nefis yemekleri var jakarta merkez camiinin hemen arkasi ne alirsan 1 pezo marketin yani afiyet ossun

2|0
    0|0
  • Oraya mı gidecen :)

ben haritada yerini bile bilmem :)

1|0
    0|1
    • haritada çok güzel bir yeri var :) mutlaka bakmalısın :)

• evet baktım Tusunami için uygun bir yer şehirleşme yapısından da anladığım kadarıyla gelişmekte olan bir ülke pek gelişmiş değil :)

• ticaret için potansiyelin yüksek olduğu bir yer.. beni de ticari boyutu bağlıyor zaten.. :)))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...