İnsanlardaki fobilerin nedeni nedir? Ve sizin fobileriniz nelerdir?

En büyük fobim yükseklik. Gondol, dönme dolap vb aletlere binemem. Hatta merdivende bile duramam. :D :D
Örümcek, böcek, baykus, yarasa, yılan, kurbaga, arı diğer fobilerimdir. Sizinkiler ne? :-D

0|0
149

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu bendede var :D Gondola binmedim hiç. Lunaparktaki aksiyonlu olan hiçbir alete binmişliğim yok :D En büyük aksiyon çarpışan arabaya binmem :D Hız trenine de binmedim. Örümcek, böcek, yılan, fare, kara sinek, arı aklıma gelenler bunlar :D Küçüklükten gelmiş olabilir bunlar. Mesela fareye yaklaşma pistir, hastalık kaparsın derlerdi. Zamanla fobiye dönüşüyor. Benim düşüncem bu yönde. Saygılar Gardaşım :D

0|0
    0|0
    • Korkularımız bile ortak kardesim :D biz geeçekten öz kardesmiyiz acaba? :D

• Merdiven aklıma gelmemiş yazarken. Onu da de ekleyelim (Bazı durumlarda istemeyerekte olsa çıkmak zorunda kalıyorum) :D Denizin manzarasını severim sadece. İyide yüzme bilirim ama girmeyi sevmem pek :D İkimizden birini küçük yaşta cami avlusuna bırakmış olabilirler :D

• Aynen kardesim birimizi bırakmışlar :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç bir şeyden korkmam garip bir ruh hastalığı :D

media.giphy.com/media/Fff1Pnmg5NIze/giphy.gif

1|0
    0|0
  • Perde asmak ve kadın milletiyle alışverişe gitmek. bak yine darlandım sıkıntı bastı

1|0
    0|0
  • havuza girmem

1|0
    0|0
  • bilinc altina yatmis olan ona zarar verecegine inandigi pisko-norolojik vakadir.. korkularinin uzerine giderse cozebilir mesala ben orumceklerden cok korkardim vucuduma aldim dolastirdim artik korkmuyorum.. cocuklugumda kopeklerden korkardim sokakta gorsem kacardim yolumu degistirirdim simdi arka bahcemde nerdeyse benim kadar belcika kurdu besliyorum... fobi sahin birey neye korku obsesyonu yaptiysa ustune gitsin... nietzschenin dedigi gibi beni oldurmeyen guclendirir :)

0|0
    0|0
  • Benimde yükseklik korkum var

1|0
    0|0
  • Korku.

0|0
    0|0
  • Sanırım fobim yok :/

0|0
    0|0
  • benim örcek fobim var :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben tam tersine adrenalin insanıyım :D :D böceklerden korkarım. Çeşitli hayvanlardan da. Travmatik bir olay yüzünden olmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • Eskiden yukseklikten korkmazdm smdi korkuyorm

0|0
    0|0
  • Yükseklik korkusu, klostrofobi, karanlık ve böcekler. :D

0|0
    0|0
  • Biri gıcıklığına fotoğraf felan atar diye söyleyemiyorum bile :D

0|0
    0|0
  • kediler ve böcekler

0|0
    0|0
  • fobim yok

0|0
    0|0
  • Su fobim var bebekken boğulma tehlikesi tasadm indan :)

0|0
    0|0
  • Asansör ve böcek

0|0
    0|0
  • fobim yok

0|0
    0|0
  • Böcek 😢

0|0
    0|0
  • Fobilerim insanlar

0|0
    0|0
  • Böcek 😝

0|0
    0|0
  • Isiniz gucunuz yok hep soru soruyosunyz sitenin daimi gibi :) fobim yalniz kalmak bu arada.

0|0
    0|0
  • örümcek birde büyük böcekler başka da yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...