Huzur Sokağı Dizisini İzleyenler ?

Arkadaşlar normalde pek dizi seven ve izleyen birisi değilim ama ne bileyim belkide bu dizideki karakterler çevremdekilere çok benzediği için seviyorum diziyi.. Ve hatta her haftasını iple çekiyorum diyebilirim... Benim gibi diziyi severek izleyen kimler var ?

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• hiç izlemedimm.. ama merak ettm şmdi :)

0|1
    0|0
    • Vallahi tavsiye ederim bugun akşam Atv de saat 7 gibi filan otur özetiyle birlikte seyret ilk olacaksa :)

• çabuk çabuk 1 dakika dahi kaybetmeni istemem akşama hazırlık olur en azından :) akşama kadar ne izlesen kar

• işteym şuan malesef

Kızlar Ne Diyor 17

• Kitabini cok begenmistim ama diziyi pek sevmedim, izlemiyorum. Bi kere tip olarak Bilal ve Feyza zerre uymuyorlar :) baska kiz ya da baska erkek bulsalarmis iyi olurmus. Sukranin karakterini falan begeniyorum sadece :)

0|1
    0|0
  • kitaba bağlı kalmadığı için ismine çok takılıyorum senaryo kitapla aynı olmayacaksa neden huzur sokağı adlı eser diye bir yazı yazıyorlar ki . buna takılmadığım sürece ve kitap okumasaydım daha iyi takip edebilirdim ama diğer dizilere bakarak izlenilesi olan bi tek o var

0|1
    0|0
    • Hemde izlenilesi aşırı derecede çok :)

• ben bazen denk geldıkce ızlıorm guzel dızı

0|1
    0|0
    • Vallahi bana sorulursa muazzam... Her cumayı iple çekiyorum sıırf izleyebilmek adına

• yok bee ne sitemi :) sadece izliyosan doğru düzgün izle demek istedim :)))

• kitabı daha güzel dizi bozuldu biraz saçmaladılar :s şükranın kız kardeşiyle bilal evlenirse bu dizi izlenmez

0|1
    0|0
    • Onunla evlenmesi gibi bir durum zaten şuanda söz konusu değil :) kitabını okumadığım için şuanda gönül rahatlığı ile izleyebiliyorum :)

• herhangi bi sosyal sitede muhakkak resmin vardır orada kayıtlı olanı burayada yükleyebilirsin istersen :) bu arada hangi şehirde oturuyorsun sen ?

• asırı sıkıcı ve sacma gelıyor o dızı bana yapmacıklar

1|1
    0|1
  • Ben de izliyorum, güzel bir dizi.Aileyle izlenecek türde.

Bilal'le Feyza bir kere bile sarılmadı mesela :)

2|1
    0|0
    • Sarıldı 1 keresinde kaçırmışsın :)

• yok bi ara sarıldı...:)

• bulacam o sahneyiiii :))

• ben izliyorum ve beğeniyorum

0|1
    0|0
  • kitabıyla uzaktan yakından alakası yok dizinin ama kitabıda güzeldi dizide güzel diğer dizilere göre

0|1
    0|0
  • izledim... bence bilal şükranla evlenmeliydi yıllarca ona ümit verdi sonra başka bi kızın peşine gitti kınıyorum :)))))

0|1
    0|0
    • Vallahi dizi halal devam ediyor aradan seneler geçmiş değil :) sürekli izleyen birisi değilsin bellki :)

• sürekli izlemiyorum arada bakıyorum sadece :)))

• türk dizilerini izlemiyorum yalan dünya dışında

0|2
    0|0
  • kitabında feyza yerine şükran var . kitapla alakası yok ama diziyide çok severek izliyorumm :)

0|1
    1|0
    • dizi zaten kkitaptan uyarlama yani birebir değil :)

• Kitabını okumuştum çok güzeldi. Dizi sarmadı beni.

0|1
    0|0
    • Aksine bende kitabı okumadım ama dizi çok hoş geliyor

• Okumam için dizinin bitmesi lazım :) Yoksa bende aynı çelişkiye düşebilirim... Ama dizi de benden sana tavsiye olsun :)

• İlk başlarda izliyordum ama baktım kitapla alakası yok bıraktım. :)

• methini çok duyuyorum dizinin netten başlarım izlemeye artık =)

0|1
    0|0
    • Vallahi tavsiyemdir başla 1. bölümden 1 hafta içinde şuanki bölümüne gelmek isteyeceksindir eminimki

• Malesef seyredemiyorum sıkıntı basıyor

0|1
    0|0
    • Hiç beklemezdim senden :)

• Ne yapmayı düşünüyosun bi anlatırmısın :) aşeresim geldi :)

• ahah hiç bir şey düşünmüyorum şu an :)

• Hadi gözün aydın, haftaya başlıyor senin dizi :)

0|0
    0|0
  • kitabını okudum kitabıyla alakası yok.

1|0
    0|0
  • ben izliyorum seviyorumda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Huzur Sokağı kitabını okumuştum. Diziyi biraz izledim ve berbat buldum. Kitabı daha güzeldi

0|2
    0|1
    • Valla ben sırf merak ettiğimden kitabını okumuyorum :)

• Evet okursan dizinin ne kadar saçma çekildiğini göreceksin :) tadı kaçar :)

• Evet kitap daha kaliteli dizi diyerek yeni bir kitap katliamı olmuş

• Kapalılar namuslu, açıklar kahpe imajı yaratan bir kitap uyarlaması dizidir. ATV'nin ne mal olduğu zaten Karadayı dizisinden sonra iyicene belli oldu.

0|0
    2|2
    • Alakası bile yok..Sen diziyi izlemeden yorum yapıyorsun..

• Ne olduğun yazılarından belli tanımama gerek yok.Başına türbanı geçirip dizinin yukarısında etek giyen tiplerden farkın olmadığı belli.Yada hiç biri değil fake bir hesapsın altı üstü. Örümcek diye çamur attığım bir hayvan yok. Örümceğin ağı senin ve senin gibilerinin kafa yapısını oluşturuyor. Yoksa kurban olayım yaratana da yarattığına da. Dinimi Allah'a şükür biliyorum ben. Amerikancı hocaların kitaplarından öğrenmedim. Hadi hadi yol al. Samanyolu tv de yada kanal 7'de filmlerin başlamıştır.

• Parti binasına git de para kömür bulgur al. Muhafazakar bölücüler sizi... Beyninizi tartıya koysanız düşlerinizden hafif gelir. Neyse. Hayırlısıyla sizlerinde sonu gelecek.

• huzur sokağını izlemiyorum ama tiyatrosuna gittim çok güzeldi

0|1
    0|1
  • Arka Sıradakilerde cüretkar giyinen kız inandırıcı gelmiyor.Ona böyle roller yakışmıyor.Başka biri bulunmalı.

0|0
    0|0
    • Alttaki Himmer işte sen busun.Konuşma kabiliyetinin olmadığını bir kez daha ispatladın korkak seni cevap vermemem için koyduğun engelleme ile ancak kendi acizliğini ispatlamış oldun.Bak şimdi sende örümcek kafalı oldun yakıştı mı o ağzına hayırlısı kelimesi.Haha çocuk senle konuşmaya değmez.Hadi gidiyorum kendin çal kendin oyna ve dip not hakkımda yazacağın şeylerin aynısını sana dilerim

• Sen yanlışlık yaptın.Himmler altta.Ben seni tanımıyorum.Engellemedim ki.

• orasu biraz HUZURSUZ gibi geldi bana..

1|0
    0|1
Yükleniyor...