Sizce bu nasıl bir sergi afişi?

neleri çağrıştırıyor? başarılı buldunuz mu?
sizce bu nasıl bir sergi afişi?

1|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• aslında sessiz sakin görünen birinin iç dünyasınin farklı olduğunu anlatıyor, yarıktaki kırmızılık ve ye beni olayı sanki iç dünyası arzulayan tarafı kop gel günahlarından tarafı, krem rengi olan kağıdın geri kalanıda normal hayatı yaşantısı , o kırmızılığın altındaki dikişler tabuları temsil ediyor kendini yırtmaya çabalarını anlatıyor kısmen yırtmış ayırmış yarmış , gitmiş gelmiş gitmiş gelmiş attırmış işte nebilim öyle bişey:)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Direk bekaret geldi aklıma. konusu nedir?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• İmam bayıldı kermesi desem değil,
    Vahşi bir yırtıcı belgelesi desem değil,
    İngilizce kitabı desem hiç değil,
    Şaka bir yana,
    Aklıma gelen son şey ise; cinselliğin erkek ve kadın için hayatta ayrı bir yer tuttuğu. Bu afişe bakan bir kadın kendi arzularının görecek. Bazen bastırtıdı, bazen karşı koyamadığı. Erkek ise kendini görmeyecek. Erkek, kendi arzularını toplum toplum içerisinde legal sayıp, aynı arzuların kadında olmasını ahlaksız sayar. Bu yüzden bana göre bu afişte sadece (çok afadersiniz) kadının değil, kendi o.. puluğunu görecek.

Tebrik ederim. Çok güzel olmuş...

0|0
    0|0
  • Sıradan bir dikiş ama bunu vajinaya benzeten abazalar da olur elbet

1|0
    0|0
  • Diktirin veya Diktirmeyin gibin bişey

0|0
    0|0
  • Vajina mi ye demis. İlk bakista kadinda da erkekte de ayni cagrisimi uyandirir bu. Dikkat cekmesi acisindan daha iyisi olamazdi

0|0
    0|0
  • Ahlaksiz bir sunum yapmışlar adına sanat demisler. buna sanat diyenin... neyse

0|0
    0|0
    • hakikaten fundametalist. nedir sanat söyle bana?

• Hayır. beni anlamadın. ben cinselligi örseleyelim demiyorum. dizginleyelim ve yasanması gereken yerde yasayalım diyorum. aramızdaki ahlak anlayısımızın farklılığından bir çözüme kavusamayacağımız asikar. ben olaya islami bakıyorum. sen nefsani. ve bunu yadırgamıyorum da. nihayetinde aynı egitim süzgecinden gecmedik. bir beyine neyi enjekte edersek o dogrultuda ısık yayar. zararlı ışınlar topluma zarar veriyor. dikkat etmek gerek :)
      Özür dilemen icin dememistim. umrunda olmayan birilerinden soruya cevap araman enteresan. bunu anlamadım :)

• benim de marjinal bir yaşantım yok zaten. esasen cok farklı hayatlara sahip değiliz ayrica.
      islami esaslara göre yasayan biri cinsel öğeler içeren bir sanatın öznesi olamaz ama bunun sanat değil ahlaksızlık olduğunu söylemek de hatalı bir yaklaşım bence. nihayetinde sanat bağlamsal bir kavram. statik bir tanımı yok. Her sanatçı dünyayı algilayisina inanclarina kendine has duygu ve düşüncelerine göre sanatını oluşturuyor sonuçta.

ben seviyorum senin gibi insanları. maşallah maşallah

• Subliminal mesaj veriyor
    hep abd nin oyunu bunlar

0|0
    0|0
  • Yazilardan bir sey anlamadim ki

0|0
    0|0
  • uslu dur canımı ye dermiş gibi :D

0|0
    0|0
  • illuminati

0|0
    0|0
  • Valla ben çıkaramadım. :D

0|0
    0|0
  • bende vagina çağrıştırdı

0|0
    0|0
  • Vajinayi çağrıştırıyor.

0|0
    0|0
  • yazı çok sıradan erotik film tarzı... ismet doğan gibi bir ressamın sloganı daha farklı olmalıydı

0|0
    0|0
  • yii beni mahmut hesabı

0|0
    0|0
  • Patlaklık

0|0
    0|0
  • Sanatmış :S

0|0
    0|0
  • Bunun manası çok derin

0|0
    0|0
  • Şiddet ve tecavüz.. sade ama çok ilgici

0|0
    0|0
  • Şeftali çekmiş canı.

0|0
    0|0
  • Fakirlik

0|0
    0|0
  • cinsellik içeren bir afiş dikkat çekmek için

0|0
    0|0
  • Sanat eseri

0|0
    0|0
  • zombımı ne * bu

0|0
    0|0
  • tobe tobe :) baarılı

0|0
    0|0
  • Pff. Kitaba benzeyen ekmek yapsam aklima kitapta gelir. Yani dupe duz sanatci burada verdikten sonra diktiren kisileri gostermis😄😄

0|0
    0|0
  • kızlık zarını temsil ediyor bu kadınlara zar gözüyle bakmayın diyor

0|0
    0|0
    • hm fazla spekülatif oldu bu.

• doğrusu budur bence

• Ne sergisiyse baya tuhafmis vajinayı cagiristiriyor resmen bide ye beni falan tuhafmis

0|0
    0|0
  • Günümüz kızlarını anlatan en doğru afiş. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...