Bu tür fotoğraflar nasıl karşılanır?

File çorap üstündede uzun bir tişörtle çekinmiş fotoğraflarım var.. kızlarla eğlencesine evde toplandığımızda çekmiştik. bacaklarım uzun boyum da öyle, şimdi ben bu fotoğrafları sosyal paylaşım sitelerime (twitter, facebook) koysam nasıl karşılanır? "kaşara bak" demeleri muhtemel gibi geliyor ondan çekiniyorum biraz.. yoksa ben mi yanlış düşünüyorum? sizce koyayım mı?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Abaza erkeklerin libidoları tavan yapar, kızlar kaşar der.

2|0
    0|0
    • erkeklerden de diyen çıkabilir, hatta:

son zamanlarda değişmişsin, çok güzel olmuşsun,

eskiden beyaz peynir gibiydin şimdi çok kaşar olmuşsun:DD

• hotdog +1 :D

• doğru tabi çıkabilir. bu yazıyı gazetede okumuştum çok gülmüştüm :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Koyunca ne olacak.

Ben söyliyeyim; Erotik olabilen bir kare alınacak, sonra bir Adult forum sitesinde altıma da 6-7 tane anadan doğma resimler ilave edilerek " Taze yerli amatör " olarak yayınlanacak.

İnsanlar neden Milyonlarca ne olduğu belirsiz insanın girip çıktığı yerlere Resimlerini koyar ki. Bi de senin gibi ne düşüneceklerini bile bileee...

1|1
    0|0
    • bu dediğini hiç duymadım, başına gelen de görmedim ama olabilir tabi.

• Bu konuda o kadar çok Dava açılmış ki inanamazsın ve üstelik paylaşım dava karara bağlanmadan kaldırılamıyor. Bence yapmaa

• "Filiz sevişelim mi" muhabbetlerine maruz kalırsın .

0|1
    0|0
  • Yerli amatör olursun :) home made hidden kurbanı :)

0|1
    0|0
  • çok güzel olur koy, değerli büyüklerimiz anca bunu söylememe müsade ediyor

0|0
    0|1
  • Kaşar derler motor derler vs vs derler yani bizim türk insanının beynin neye çalıştığı belli değilmi..

Hatta bi arkadaşım bi kızın öyle fotoları diye Yürüyen kaşar diyerekten kızı ayarlamaya çalışıyodu..

Neyse sakıncalı sende kalsın sadece..

0|0
    0|0
  • amacın zaten ilgi çekmek ondan koy gitsin. 'kaşara bak' kısmıda çok sorun yaratmaz bence gibi sanki.

0|0
    0|0
  • O fotoğrafları aile bireylerinden biri görürse sonra neler olacağını tahmin edebiliyorsun dimi.

0|0
    1|0
  • Koy, senin açından problem olmaz. Ancak mümkünse siyah beyaz sepya vs.olmasın.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle koyma derim yani karışmak gibi olmasın öyle fotoğraflarda çekinmeyin ayıptır yahu :) :)

0|0
    0|1
  • file çorap çirkin bacağı güzel, güzel bacağı dayanılmaz yapar.

0|0
    0|0
  • bence koy o resmini face de senden çok tıklanan bir profil olmaz emin ol ;)

0|0
    0|0
  • valla ben derim ama sen umursama koy :D

0|0
    0|0
  • niye koyacaksın? önce onu bir söyle.

0|0
    0|0
  • Arkadaş sayın fazlaysa koyma..

Azsa da sıkıntılı ama neyse...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben face de foto paylaşmıyorum. Manyağın biri gelir alır fotoyu paylaşır falan uğraşamam yaaa... Bana kalırsa sen de tamam poz veriyorsun, senin hoşuna gidiyor falan, senin özel dosyan olarak kalsın, arkadaşların eve geldiğinde gösterirsin albümü, slayt gösterisi falan da yaparsın iyi bir fon müziğiyle daha mantıklı. Öyle fotoları güvensiz yerlerde yayınlama derim ben...

Senin dediğin şekildeki fotolar benim hoşuma gitmiyor açıkçası en önemlisi çok özenti görünüyorlar ve zaten kültürümüz dışındayız da, bu şekilde baya bi dışına çıkıyoruz. Yine de sen bilirsin, fikir benden kabul görüp görmemek senden...

0|0
    0|0
  • ausname'i dinle, mahremine sahip çık.

0|0
    0|0
  • derler tabiki:))koyma sakın

0|0
    0|0
  • Çalınma ihtimalini göz önüne al ondan sonra koy bence facebook'a koy onuda korumaya al tanıdıkların görsün.Sonra ağlayan sen olursun.

0|0
    0|0
  • Sadece yakın çevren var ise koy tabi ama olur olmaz tanıdık tanımadık yada uzak tanıdıklar var ise koyma. Milletin ağzı torba değil malesef büzemiyoruz

0|0
    0|0
  • ''Seksi gorunmeye calismak icin cekilmis'' diye dusunulur buyuk ihtimalle. ''Amac ne?'' diye de dusunebilirler. Guzel hicbir sey dusunulmez ama onu bil.

0|0
    0|0
  • Koyma sakın o düşündüğünü söylerler.Ama beğeni bildirimin çok gelir bir anda:D

0|0
    0|0
  • damgayı yersin :D

0|0
    0|0
  • koyma sakın

0|0
    0|0
  • koy canım nolacak

0|0
    0|0
  • derlerr:)