Neymiss benim bu cektigim bu ------

beyler bayanlar dünyanin en karaktersizz en sürtük heryerdee yavsaklik yapan kiza vardim asik oldum, ben bunun belasini ...

yaa valla tepem atiyorr nasil birseyyy yaa kiz picin teki yemin ediyom birde üstüne namusluyum diyorr babasida kizini cici uslu kiz saniyorr ... delircemm simdi yaaaa neden neden hep beni buluyorr böglee gerizekalilaarrr kendimi öldüresim geliyorr

kizin karakteri o kadar düsükki anlatamam siz simdi belki abartiyorsun diyorsunuzddurr ama bögee gercektenn yok yere yalan söglemeye abartmaya hic lüzüm yokk

agliycamm simdi yaaa zor tutuyorum kendimi

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiç tanımadığın insanlara böyle konuşup kızda ne namus bıraktın ne karakter bıraktın bi de aşığım diyosun ya midesiz misin

0|1
    0|0
    • ben taniyorumm kizi ! sen inanmiyorsun ama yemin ediyom kizi 5 kurus etmezz güzel falan ama 0 karakter sarilmadigi yavsamadigi kimse kalmadii

• ya tecavüz mü etti bu kız sana dert mi arıyosun kendine görüşme etme yeter kıza demediğini bırakmadın aşığım diyosun bi de bence sen yatamadın onla içinde kaldı senin prezarvatif beyinli

• spor salondundayimda anca yoluldum 1 saate bi bakiyim dedim

yok sex falan düskünü degilmim benn ama aklimin arkasinda gectiyse ögle birsey bilmem/ kiz bana tecavüz etcek öglemi ben ögle bi durumda töbe töbee ama aklimi gönlümü tecavüz etmiss ola bilirr ben zaten konzsmuyom kizla uzun süredir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• komedi :))

0|0
    0|0
    • kendimi asasim geliyorr

• o atmosferde bi totatk asam bile ölür kiz

anam avradim olsun dövem ben o slowaklari falan

• slowakları kim :)

• gereksiz bir hırs seninki koy gitsin

0|0
    0|0
    • kizi cinsellik yapmayan orospi diye bilirzz güzel falan ama isee yaramaz 5 kurus etmezz

(belkidee arkadan yapdirmisdirr önden olmadiysa)

ölmek istiyomm m

Yükleniyor...