Oyuncu olmak için ne yapmak gerekir?

Tv deki bazı oyunculardan daha iyi bir fiziğe sahip olduğumu düşünüyor ve daha iyi roller yapabilirim diyorum oyuncu olmak için ne yapmam gerekiyor?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • Bunu görmüştüm ama benim video çekecek bir makinem bile yok.

• Sevdim seni.
      Peki hani biz şikayet ediyoruz ya bir moderatöre iletsek direk faydası olur mu mesela yorumun kaldırılması için ve siz bizim şikayet oranlarımızı görebiliyor musunuz?

• Sizin şikayet oranlarınızı göremiyoruz. Eğer kurallara aykırı bir paylaşım ise evet bir moderatöre iletirseniz yardımcı olur. Hepsi yardımcı olur diyemeyeceğim ama çoğu yardımcı olur.

En İyi Kız Görüşü

• Televizyon oyunculuğu için Türkiye'de eğitim almana bile gerek yok. Bir ajansa kaydol tamamdır. Yetenek bile önemli değil fiziğin varsa güzelsen olursun. Şu anki dizi oyuncularının çoğu mankenlikten gelme zaten.

Tiyatro ve sinema düşünüyorsan eğitim almanı tavsiye ederim. Tiyatro özellikle iyi bir yere gelmek zor. Arkadaşım çocukluğundan beri ders alıyor, yeteneği de var ancak konservatuara bir türlü giremiyor çünkü her yıl az kişi alınıyor.
    Birde torpil olaylarına hiç girmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ajanslra basvur. bu işler mankenlikle baslayabiliyor en saglam şekli o

1|0
    0|0
    • Net üzerinden mi başvurmalıyım?

• yani bilmiyorum nerden basvurulucagını ama arastırıp yap. sahte ajans dolu etraf milleti manken oyuncu yapıcam diye dolandırıyorlar özellikle kızsın sen dikkatli olmalısın iyice arastır. bunun yanında oyuncu yetistiren tiyatrolarda var diye biliyorum onlarada basvurabilirsin

• Bir takım testlerden geçmen lazım alış veriş ilişkisi yani

0|0
    0|0
  • Cast Ajansa hele bir 500 lira bayıl , sonrası Allah kerim ^_^

0|0
    1|0
  • Ramazan aylarinda eyup sultanda trt devamli yayin yapiyor. Onlar yayin yaparken sende kameranin onunden gec.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• türkiyede ancak fizikle iş yaparsın zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...