AKP den sonra milletin dini görüşü nasıl değişir?

AKP den sonra milletin dini görüşü nasıl değişir? AKPden sonrası olmayacak diyen troller cevabınız alınmıştır boşuna yorulmayın

• Herkes şükreder dine yönelir
    14% (2)12% (2)13% (4)Oy Ver
  • Herkes şeytanlaşır satanist olur
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Din iman kimsenin umrunda olmaz herkes ateist olur
    21% (3)6% (1)13% (4)Oy Ver
  • AKPden öncesi de dönemi de sonrası da kimsenin dinini etkilemez
    65% (9)82% (13)74% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet işlerine siyasete ota bka alet edilen dinimiz rahata kavuşur onun dışında Kimsenin inancında bir azalma olmaz oluyorsa zaten inancı azalan kişinin karaktersizliğidir

HATTA İNANCIMIZ ARTAR

Şu ceplerini parayla dolduran ama iki lafından biri allah olan devlet büyüklerimiz milyon dolarlar hortumlayan diyanetimiz gittiği için dine azalan güvenimiz inancımız daha da artacağından dine yönelim de artacaktır.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Akpden öncede müslümandık şuanda müslümanız akpden sonrada müslüman olacağız islamiyeti akp getirmedi partiyle bağdaştıramayız dini

0|2
    0|0
  • Ne malsiniz ha. Bu kadar düşmeyin.

0|1
    0|0
    • bir yere düşmedik, seni rahatsız eden nedir

• Mk akp ile dinin ne alakası var. Daha doğrusu akp nin din üstünde ne yetkisi var? Herkes haddini bilsin. Akp kim mk. Tamam allah razı olsun severiz kendileri de abartmayın.

• inanç kişiye özel bişey. bir insanın inancını değiştirmeye hakkınız yok. akp kimsenin inancını , dinini etkileyemez...

0|0
    0|0
  • İnsanlar inançlarını siyasi görüşlerine göre mi belirliyor. Ne saçma.

0|0
    0|0
    • 7 haziran seçimlerinden sonra cumaya gittik, saçma dediğin olay güneş gibi gerçek

• 7 hazirandan sonra cumaya neden gittin merak ettim, şükür namazı babında olsa gerek

• @Gecesörf memlekette Müslüman geçinenler mi çok gerçek Müslümanlar mı onu gözlemlemeye gittim

• Herkes şükreder dine yönelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• AKP'den önce zaten bu Millet inege tapiyordu ve Hindu inancina aitti degil mi?
    AKP geldi sonra Müslüman olduk...

0|1
    0|0
  • Belki insanlar dinsiz olur ama yobaz olmalarından daha iyi.

1|0
    0|1
    • acaba yobaz nedir

• @Gecesörf bence yobaz bir dini inanışa ya da düşünce sistemine aşırı derecede bağlanmış ve diğer tüm inanış ve düşüncelere kaba şekilde karşı çıkan, savunucularına da sertçe yaklaşan şiddete varan yaptırımlar uygulayan kimsedir.

• AKP'den sonra Müslümanlara yapilan, baski, dayatma, özgürlük kisitlamasi kismende olsa ortadan kalki, eger AKP gider o eski dikta kafalilar gelirse yeniden fazlasiyla müslümanlara baskilar baslayabilir, buda pkk Teröründen haric ikinci bir huzursuzluk, düzen bozuklugu baslatabilir..

Benim dinle fazla alakam yok, Camiye gitmem, Namaz kilmam, Oruc tutmam, dis görünümüme bakan oyumu kesin chp'ye verir der, Almanyada yasiyorum, oyumu kime verdim dersiniz? AAAA KKKKK PPPPP, cünkü herseyden önce Türküm, ve IMF'den borc dilenirken, Devlet kasasinin 900 Milyar dolu oldugunu, o yollari, gelismeyi göremeyecek, inkar edecek kadar saf degilim...

0|1
    0|1
    • davulun sesi uzaktan kulağa hoş gelir, Türkiyeye gel de ondan sonra gör bakalım imfye borç dilenmeyen ülkenin vatandaşları ne halde

• deprem yardımı ile memur maaşları ödeyen chp, chp en son 1950 yılında iktidardaydı, salla salla dur bakalım, her yıl 6 hafta iznini türkiyede geçirmekle türkiyenin durumunu tespit edebiliyon yani, uyuşturucu satışı bunlardan önce gizli kapaklı yapılırdı, yakalanan en az 1 ay kodesteydi, şimdi polisin yanında yapıyorlar, yakalanan gece nezarette ertesi gün ifade verip polisten önce çıkıyor adliyeden, banka kuyruklarında ölen emekliyi gördün bunun suçu o zamanki iktidar mı, azrailin işini de chpye yükledin ya helal olsun dayı ne diyeyim sana,

• 1999 yilinda DSP, MHP ve ANAP'tan oluşan iktidardaki koalisyon hükümeti depremzedeler için toplanan yardım paralarıyla maaş ödedi. DSP 'e kurulmadan önce CHP'nin basindaki sahis kimdi?
      Bak kardesim, ben Türkiyeyi senden iyi taniyorum, sen ve senin gibiler Türkiyeyi görmek istediginiz gibi görüyorsunuz. Sorunda bile celiski var, "Milletin Dini görüsü nasil degisir diyecek" kadar cahil ve gerisiniz. Din bir görüs degildir, inanctir , anket olarak sundugun secenekler cok sacma, ilkokul mezunu dahi bukadar sacmalamaz.. Siz AKP'ye oy vermeyin, gidin Mustafa kemalin Askerleri it sürüsüdür diyen küfür eden Sirri Sakikin terör örgütü VATAN HAINI hdpkk örgütüne oyunuzu verin... Sokaklarda cekic orak bayraklariyla, pkk yandaslariyla halay sekin, Türk Devletini protesto edin..

Yükleniyor...