Türkiye'de komedi alani ne boyutta sizce?

ben hiç bakmam bile türk komedi filmlerine artık.her baktığımda hüsran.sırıtamıyorum bile...eskiden Şahan, efendi bir adamdı.edepsiz şakaları filan pek olmazdı.Dikkat Şahan çıkabilir diye programı vardı.gülmekten kırılırdım.ama şimdi terbiyesiz sözlerin olduğu filmleri yapıyor.para fazla mı geldi ne?...vesaire vesair bunların birçok örneği var.peki sizce bu durumun gidişatı normal mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ya bizim anlayamıyacağımız kadar gelişmiş anlayıp gülemiyoruz yada pek gelişmemiş

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Floyd'um ben..:D sinirliyimdir..:D bir yanımda metal dinler.o yanım asıl cazgır olan.neyse sen Let it be'ni dinle..hadi bakim...

• tamam cazgırlaşmadan kactım ben abla sakiniz :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Gerçekten kötü . Komediyi sadece küfürle ve belden aşağı şakalarla yapıyorlar. Senaryolar apayrı bir rezalet , özellikle şafak sezerin oynadığı filmler.Bir tek cem yılmazın filmlerine gülüyorum ama o da aman aman güzel değil.

1|0
    0|0
  • Küfür etmeden güldüren bana çok komik gelen sadece Burhan Altıntop. Adamın taklitleri bile gülmekten öldürüyo. Diğerleri küfür ederek komik olduğunu sanan züppeler. Ama Karşılarında ettikleri küfürlere gülenler oldukça bu işi sürdürürler bence

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal öldükden sonra bel altı olmadığı sürece pek gülmüyorum.

1|0
    0|0
    • ölürüm ona ben...:)))))))))

• aynen, hangi oyuncunun her akşam tv de filmi var ama Kemal abimin her akşam en az bir kanalda filmi var.

• adam hem ciddi hem de komik olabiliyor.nerde ne yapacağını çok iyi biliyor.onun gibi bir oyuncu herşeyi başarabilir.

• türkiyede komedyen olmayı bel altı konuşmak küfür etmek sananlar var küfür etmeyi komedyen olmak sanan zibidiler var bu ülkede

neydi o şabanlar güdükler doğal halleriyle güldürürlerdi bizleri asıl komedyen bunlar

şimdi ki küfürbazlara komedyen diyenlere ben gülüyorum

0|0
    0|0
  • Şahan recepi oynadimi tamam is bitiyorr ama baska baska espiriler yapmaya calisdimi cem gibi bok oluyorr hersseyy

0|0
    0|0
  • Komedi filmi, programı diye bir şey yokki Türkiye'de.Cem Yılmaz dışında adam tanımam.Bir de Sefa'nın taklitleri komik.

0|0
    0|0
  • ülkemizin her yerinde komedi. çok içten ve tuhaf insanlarımız var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Toplumumuz küfürü seviyo senaristler de bunu kullanıyo bel altı şakalar falan maalesef gidişat hiç normal değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...