Hangi dilde söylenen şarkılar en kederlidir, hüznümüze bir de gözyaşı ekler (ankete gelin) ?

lütfen , şarkı sözlerinden ziyade meldoisine kulak verip yorumlayın lütfen verdiğim linkteki şarkıların...

türkçe;

ingilizce;
https://www.youtube.com/watch?v=oUR86bnKLaI

italyanca;

fransızca;

kürtçe;
ermenice;

öyle kederliyim ki , hiç bilmediğim bir dilde seni anmak istiyorum , derdim benim :(

• türkçe
    57% (13)54% (7)56% (20)Oy Ver
  • ingilizce
    9% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • italyanca
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • fransızca
    13% (3)0% (0)8% (3)Oy Ver
  • kürtçe
    4% (1)38% (5)17% (6)Oy Ver
  • ermenice
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • sizde...
    9% (2)8% (1)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaslar ırkçılık yapmadan ve melodiye öncelik olarak dikkat edip şıkları işaretleyin

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Sozlerini anlamadigim sarkida duygusallasmam

0|0
    0|0
  • Türkçe'yi kimseyle değişmem. Bu vatanımı, topraklarını, insanını, kültürünü, şarkılarını- türkülerini asla hiçbir ülkeye değişmem. Allah bizi ülkemizden cennetimizden ayırmasın

1|0
    0|0
  • burada hinduca yok en duygusal şarkılar hintlilerden çıkar kesin tespitt:)

0|0
    0|0
  • ermenilerin halk müzikleri de mi varmış ne ilginç

0|0
    0|0
    • Terbiyesizlik yapmayarak ırkçılık yapmayarak dinlersen senin müziğinden cok daha acı oldugunu görürsün... ulan zanaatı ve müziği bizden ögrendiniz gelmişsin ne diyorsun cahil kız

• Beyin fakiri , ahmak , cahil
      Bak bunlarla Yine hakaret ediyorsun!! Ağzını topla Sözlerine dikkat et karşılığını alırsın.

Ve de ermenice şarkı dinlemiyorum diye çaldıkları şarkıların haberini de almıyorum diye bişey yok. Senin gibi cahil olmadığım için her gün dinlemesem bile yaptıkları her hırsızlık gibi onun da haberini alıyorum.

Türkler için başka milletlerden yağma ve ganimet yolu ile zenginleşdiklerini söylüyorsun da hiç değilse onlar Adam gibi savaşarak almışlar.
      ermenilerin her şeyi çalıntı be. kendilerine ait neleri var? Ulan yaşadıkları topraklar bile çalıntı.
      Bana laf yetiştireceğine git de tarih boyu yaptıkları hırsızlıklara bak.

• yaşadıkları asıl topraklar ağrı dağı ve civarıdır , türkler gaspedene kadar.. 5 bin yıldır burada yaşayan kavmin topraklarına benim mi diyorsun?
      ermeni müziği dinlemiyormuş ama haberlerini alıyormuş , bak sen , dısişleri bakanlığı ermenistan büyükelçiliğinden sana ermeni müziği hakkında rapor veriyor olmalı...
      birincisi ermenilerin hiçbir şeyi hırsızlık ile alınmamıştır , ikincisi gasp etmek hırsızlıktan daha büyük zulumdur , türkler gaspederek birçok insanın ölümüne sebeb olmuştur, malları yağmalanmıştır, kadınları ve kızları cariye diye avrat pazarlarında satılmıştır.. bunun dısında türklerin ana mesleği hırsızlık idi,, savaşlar olmadıgı zamanlarda da çerkes ve kafkas cografyasından, afrikanın aden civarı bölgelerinden insanlar kaçırılır getirilir , ya hizmetçi köle olarak ya da odalık olarak erkeklerin keyfine satılırlardı.. insan kaçakçılıgından daha büyük hırsızlık mı olurmuş.. cehalet paçalarından akıyor senin , yazık

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...