En guzel filmler onerebilirmisiniz?

arkadaslar bana vay be dedirtecek kadar en guzel yerli filmleri gerek romantik komesi ask filmleri yada sirf komedi onerebilirmisiniz ya sonra, ask tesadufleri sever , anadolu kartallari, sag saglim hep izledim ne izlicegimi bilemedim bi sacma filmi izleyerek te zaman kaybetmek istemiyorum simdiden tesekkürler...

Güncellemeler:
yerli çok tercihimdir bu zamana kadar fransiz filmlerinden hariç izlemisligim yok ama denerim bakalim

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eşkiya, yazı tura, labirent, abimm, yandım ali, uçurtmayı vurmasınlar, barda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• FİLM ADI ( MAMA ) Özet & detaylar

Victoria ve Lilly anne ve babası ormanın derinliklerinde öldürüldüğünde henüz çok küçük iki kız kardeştir. Vahşi doğada yapayalnız kalırlar ve 5 yıl boyunca nasıl hayatta kaldıklarını kimse çözemez. Kızların amcası Lucas kız arkadaşı Annabel ile kızları sahiplenirler ve mahkeme kararıyla evlerine alırlar. Fakat insanlıktan uzak büyümüş çocukların rehabilitasyon süreci de oldukça zor olacaktır.

Çocukların uyumsuz davranışları ve evden kaçmalarının ardında travma ve stresten başka bir etken olduğunu fark eden Annabel, geceleri kızlara seslenen bir fısıltı olduğunu fark eder. Evdeki tek misafirler küçük çocuklar değildir, dudaklarından dökülen "Mama" nereye gitseler arkalarında olan bir hayalettir...

Yönetmenliğini İspanyol sinemacı Andres Muschietti'nin üstlendiği korku türündeki yapımın senaryosunda ise yönetmenin yanı sıra Neil Cross ve Barbara Muschietti'nin imzası var.

Filmin ana ekibi ise Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau ve küçük oyuncular Megan Charpentier ie Isabelle Nélisse'den oluşuyor.

0|0
    0|0
  • yabancı olarak..görünmez adam 1 izle...biraz erotik oluyor ama muhtesem..türk olarakta harbi define,maskeli besler serisi,sen kimsin,bunlar süper...

1|0
    0|0
  • western izlemek istersen, paylaşılamayan toprakları izlemeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Merhaba assllliiii.

Daisy-Papatya link

0|0
    0|0
    • nasil bir film o

• tamam denerim izlemeyi en azindan tskler

• İşin Aslı Ben, Sorunuzun Ayrıntılarını Okumama Bencilliğinde Bulundum. Yoksa Kimseyi Üzmek İstemem Yinede Anlayışınız İçin Asıl Ben Teşekkür Ederim.

• özgürlük yolu gercek hıkayeden alıntı bı fılm ızle

1|0
    0|0
  • mama filmini tavsiye ederim.. Sinemada izledim gerçekten güzeldi yanlız romantik filan değil gerilim filmi

0|0
    0|0
  • erotik film tercihin olursa tavsiye edebilirim.

0|0
    1|0
  • Bu filmi izledin mi? link

0|0
    0|0
  • icinde yasadıgım derı...

bende ızlıcem ask fılmı sanırım:D

0|0
    0|0
  • flight , mama , the skin i live in . Tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • godfather ızlıom

0|0
    0|0
  • evim sensin izle çok güzel

0|0
    0|0
    • onu çok izlemek istiyorum ama nette bulaiyorum youtube de var ama kalitesi çok kotu gormekte zorlaniyo insan nerde izleyebilirim bilmiyorum

• GERCEKTEN MUHTESEM BIR YAPIM

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...