Sizce cadilar bayramin turkiyede kutlanmali mi?

Hristiyanligin bahtamlaeindan olan ve tarihi eskilere dayanan Cadilar Bayrami sizce ulkemizdd kutlanmali mi? Ve eger kutlansaydi hangi kostumu secerdiniz?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kutlasak ne olur kutlamasak ne olur. Din bakımından bakmamak lazım. Sadece eğlence için yılbaşı gibi kutlanabilir. Bence bir sakıncası yok...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• zaten hristiyanlardan çok biz kutluyoruz onların geleneğini.. mesela noel.. onu da onlardan daha iyi kutlardık cadılar bayramını..

0|1
    0|0
  • kutlanmalı

1|0
    0|2
  • O Avrupalı dürzüler ne zaman kurban keser oruç tutar ozaman bizde onların adetlerini yaparız onlar bize özensin biz niye onlara özenelim gerizekalımısın sen yoksa :)

0|2
    0|1
    • Avrupaya da anlayışlı modern insan bulmak zor kurban bayramlarını vahşet diyorlar matadorlar boğalara işkence yaparken vahşet olmuyor işinize geldiği gibi konuşun özenti budalaları her ikinizde özeti cahillerisiniz

• yılbaşını kutluyorsun sevgilililer gününü kutluyorsun anneler gününü babalar gününü kutluyorsun onuda kutla ne olucak ki :/ doğum günü unutmayalım iyiki doğduk pasta keselim herkez yapıyor bizde yapalım

0|0
    0|0
  • Kutlanmalımı bilemem ama Kutlayanlara Saygı gösterilmeli Kutlanıcak olsa Yeniçeri Köstümü giymek isterdim :)

0|0
    0|0
  • kutlanıyor zaten. ben cadılar bayramını kutlamam dini bayramlar bir şey ifade etmiyor yine de kostüm partisi gibi bir şeye gitsem hobbit olurdum sanırım

0|0
    0|0
  • adem kıyafeti

0|0
    0|2
  • türkiyede cadıların sayısını arttırmamız lazım önce. Havvalarla kutlamamız abes olur, Lilithlere ihtiyacımız var, onların sayısı çoğalmalı ki kutlamanın anlamı olsun bence

0|0
    0|0
  • özenti şeyleri oldum olası sevmedim.

0|0
    0|0
  • Kalsın o

0|0
    0|0
  • kutlama yasağı mı var?

0|0
    0|0
  • dungece gordumde yazik diyorum gencleri bozmak icin ne hallere geldi bu ulke

0|0
    0|0
  • olursa güzel olur ;)

0|0
    0|0
  • çinlilerin ejder yılını da kutlayalım olmadı

0|0
    0|0
  • Zekz tanrısı. Hoşuna giderdi.

0|0
    0|0
  • hyiir

0|0
    0|0
  • milli bayramlarımızı dogru düzgün kutlayamıyoz kaldı cadı bayramı ashfhas :)

0|0
    0|0
  • Paskalyayida kutlayalim

0|0
    0|0
  • daha bayramda şeker alamıyoruz..

0|0
    0|0
  • Ülkede eksik bir o kaldı. Çık dışarı bak adamdan başka herşey var. Ne cadısından kostumünden bahs ediyorsun..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabiki de kutlanmali kimsenin kadisma hakki da olmamali cunku turkiye %100 musluman bir ulke degil neden hristiyanlarin kulturune saygi duymayalim ki sonucta muslumanlik hosgoru dini 😏😊.. Secicegim kostume gelirsem komik gorunsede guzel bir macaron olabilirdim bence 😂😂

0|0
    0|0
  • Harley quinn

0|0
    0|0
  • Türkiye de de cadı olduğuna göre kutlansın. 👯

0|1
    0|0
Yükleniyor...