Kapat

Sanatçıdan nefret etmek ve bu yüzden şarkılarını dinlememek?

Bir sanatçıyı sevmediğiniz için ya da dini dili mezhebi yüzünden şarkılarını dinlemediğiniz oldu mu? Kürt düşmanı olup Ahmet Kaya dinlememek ya da homofobik olduğu için Cem Adrian dinlememek biraz garip değil mi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• şarkı evrenseldir.. şarkılardan bile korkan nefret eden bence millet olarak tek biziz..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Şarkı dinlerim ama kişi hakkında düşüncelerim değişmez

1|0
    0|0
  • Olmadi bu sekilde ayrim yapanlar piskolojik sorunlari var

1|0
    0|0
  • ben 2sını de dınlemıyorm ben 2sını de dusmanım evet sırf prim yapamasınlar diye dinlemıyorum sevmıyorum da şarkılarını dinlemekde zorunda değilim. garip olan ne

0|0
    0|0
    • Sesleri çok güzel? Neden engelliyor ki cinsel tercihleri ya da mezhepleri yüzünden iyi bir sanat eserinden kendini neden mahrum ediyorsun Cem Adrianın 4.5 oktavlık sesinden Ahmet Kaya nın benzersiz sesinden?

• İnandığı şeyler yüzünden mi dinlemiyorsun müziklerini sevmediğin için mi?

• evet dar bakıyorum. cunku geniş bakılması gereken bir durum yok ortada. ben lazca şarkılar da dınlıyorum gayet de begenıyorum. yerı geldıgnde bu şarkıları satın da alıyorum ben. istersen itunes'ın screen'ini de atabılırım. ama ben böyle insanların prim yapmasını ıstemıyorum ve bu ınsanlar şarkıları ustunden prim yapan insanlar. yanı kısacası ınandıgım şeyler böyle adamların prim yapmamasını söyler bana

• Ben Kürt düşmanı değilim, bu konuda genelleme yapmam. Bana göre Kürtler multi-etnik bir topluluktur bu yüzden Kürtler hakkında genelleme yapmam ancak şöyle birşey var ki Ahmet Kaya "Özledik Apo'yu, lideri vallahi özledik" demiştir, bu nedenle kendisini bir daha dinlememe asla imkan yoktur. Bu vatan bizim için Ahmet Kaya'dan çooook çok daha değerlidir, bu vatanı Ahmet Kaya gibi bir şahsiyet karşısında değersiz tutanlar utanmalı. ;)

0|0
    0|0
  • asla öyle bir şey yapmam yapanlara da iyi gözle bakmam. bütün dünyanın hayran olduğu sanatçılar bu ülkede barınamıyor gerçekten çok yazık

0|0
    0|0
  • Azer Bülbül için bile kapıştı bu millet aslı Türk olan şarkıcıyı Diyarbakırlıda Azeride Gürcü, de yaptılar :D

0|0
    0|0
  • Oldu tabi

0|0
    0|0
  • ahmet kayadan nefret edenlerin hepsinin * koyaayım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...