Normal kitap mı, e-kitap (pdf, kindle, vs) mı?

Ben o kitapla sevişmeliyim, sayfalarını taciz etmeliyim. Teninin kokusunu içine çekmeliyim, gözlerine (kitabın sözlerine) bakıp bana anlatmak istediklerine maruz kalmalıyım.

Siz hiç e-kitap kokusu diye bir şey duydunuz mu?

• Kitap
    86% (49)84% (38)85% (87)Oy Ver
  • E-kitap
    14% (8)16% (7)15% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki kapağı cildi kokusu olan kitaplar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence normal kitap. Ben gazeteyi bile alıp okurum. İnternetten olanlar bana bir zevk vermiyor. Elime gazetenin karalığı geçicek. Yüzüme bulaşıcak. Kitabı okurken heyecanlanıcam. Bazen yatağın üzerine bırakıcam. Bazen sayfasının arasına ayraç koymayı unutup hay allah diyip dakikalarca o sayfayı aramanın keyfini yaşıyacağım. Sayfayı çevirirken çıkardığı sesin verdiği huzur. Kahvemi alır, kitabı alır bakarım keyfime :) ohh mis :) :)

encrypted-tbn1.gstatic.com/images

0|0
    0|0
  • Bence de ya e kitap da neymiş :D

0|0
    0|0
  • Kindledan guzeli yok

0|0
    0|0
  • Aslında her ikisi de. Sonuçta kitap kitaptır ve tedavülden kaldırılmış ya da çok eski bir kitabı e-kitaptan bulmak bazen mümkün. Ama tabi ki e-kitap normal kitabın sıcaklığını asla veremez.

0|1
    0|1
    • Son çareleri ancak gerçekten ulaşma imkanınız olmadığı vakit makul görün ve gösterin hanzadeleri...

• Orası öyle zaten. :) mesela hiç aklımda yokken bir kitapçıda 1-2 saat vakit geçirdiğimi ve eve 10 tane kitap alıp döndüğüm günleri bilirim. :) e-kitabı da dediğin zamanlarda kullanıyorum zaten. :)

• Kitabin yerini tutamaz e-kitap. Ben hem ekran uzerinden bisey okumayi sevmiyorum hem de o kitaplarin kutuphanemde durmalari asiri mutluluk veriyor bana s

0|0
    0|0
  • Kitap☺☺

0|0
    0|0
  • farketmez. kitap kitaptır.

0|0
    0|0
  • Tabir çok iticiydi 😳
    Normal kitap.

0|0
    0|0