Okuyup da etkisinde kaldığınız bir kitap var mı?

Okuyupta etkisinde kaldığınız unutamadığınıuz bir kitap var mı ?

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• olasılıksız, empati,küçük mucizeler dükkanı her kitabın etksinde kalmışlığım olur aslında okuduğum bütün kitaplar benim için değerli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 8 yaşında iken cezair halkının dikta yönetimine karşı verdiği mücadeleyi anlatan bir romandı. Göz yaşları içinde okumuştum. Kitabın sonunda şöyle yazıyordu've birgün gelecekki ülkemde güller ağlamayacak'O zamandan beri savaş içerisinde olan bütün ülkeleri araştırıp bilgi edinmeye merak sardım. Insanlarin hayatini bir kitabın değiştireceğini bilmiyorlar

0|0
    0|0
    • okumayı söker sökmez ikta sisteminimi okudun

• okuduğum romandı. Politika, tarih kitabı değil. Bir halkin özgürlük mücadelesini anlatıyordu. Zaten okuduğum romanlarda 12ile 17yas grubuna hitab eden türdendi.

• Çok. Rüyalarıma bile girmişliği var.

0|0
    0|0
  • En çok Da Vinci şifresinin etkisinde kaldım.

Nedenine gelirsek, nerdeyse 800 sayfalık kitabı iki günde okudum.Sırf şifre çözülecek diye.

Kitabın sonuna geldiğimde sinir küpü oldum.O afilli, şifreli kutuyu güvenli yere getirmekmiş amaç.Şifre falan yokmuş.Hala okuduğum için sinirlenirim.Hatta şu anda da sinirlendim.Dan Brown'ın kitapları benden uzak olsun.

0|0
    0|0
  • Secdede son nefes ve kendini arayan adam benim hayatimi degisdirdi..

0|0
    0|0
  • Fahrenheit 451, Mülksüzler, insan postuna bürünmüş köpek, saatleri ayarlama enstitüsü, huzur, turan dursun kitapları vs.

0|0
    0|0
  • okuypta sende etkısınde kalma dıye susuyorum :D

0|0
    0|0
  • Alamut'u bitirdim, cidden etkisi inanılmaz...

0|0
    0|0
    • Kaç saat kafası var malmısın tribe sokma kendi alacagın dersi al dedik dersin üstüne otur demedik mal

• Canan Tan PİRAYE VE YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ . bayıldıımm

0|0
    0|0
  • meleklerle diyalog bn bukitabı hiç unutamadm ne zaman kötü hissetsem aklıma gelir

0|0
    0|0
  • don kısot-cervantes_

tolstoyu da severim

0|0
    0|0
  • Ejderha dövmeli kız ..

0|0
    0|0
  • Ablam ve ben hıçkırıklarla ağlayarak okumuştuk khaled hosseini bin muhteşem güneş

0|0
    0|0
  • şimdilik yok:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bir değil birkaç tane var:

suç ve ceza-dostoyevski

karamazov kardeşler-dostoyevski

monte kristo kontu-dumas

çavdar tarlasında çocuklar- sallinger

kitapta okuduğum yerleri hayalgücümde nasıl canlandırdıysam artık hep film gibi geldi. karamazov kardeşlerin bir sayfasında bahsi geçen olayı ileriki zamanlarda hatırlayıp,"acaba ben bu sahneyi hangi filmden anımsıyorum" diye geçiriyorum.

monte kristo kontunun filmi çekilmişti. okurken hayalgücümde yarattığım yerler filmde aynen kullanılmıştı.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • %100 Düşünce Gücü link

0|0
    0|0
  • nıtzsche agladıgında, boyle buyurdu zerdust ,savaş ve barış,ütopya,suç ve ceza,psıkanalızmın analızı

0|0
    0|0
  • Binboğalar efsanesi adlı kitaptan etkilenmiştim ama okuyalı çok uzun süre oldu

0|0
    0|0
  • Şeker Portakalı -vascanselos,Tutunamayanlar - Oğuz Atay

0|0
    0|0
  • OLASILIKSIZ

0|0
    0|0
    • bu kitabı hiç okumadım ama çoğu yerde gördüm ve duydum.konusu ne?

• hiçbişeyin tesadüf olmadığını anlatıyo adamlar fbı'dan filan kaçıyo bi şey yapmadan önce bütün olasılıkları hesaplıyo adamın hayatıında hiçbişey gelişigüzel değil

• ayn rand-yaşamak istiyorum..

0|0
    0|0
  • Homeros'un İlyada adlı kitabı.

0|0
    0|0
  • Leyla / alexandra cavelius

0|0
    0|0
  • dini bir kitap ama gençler için güzel gençler için anahtar cevaplar - yazarı nureddin yıldız

0|0
    0|0
  • jean christophe grange -kurtlar imparatorluğu

0|0
    0|0
  • cin ali ve berber filin etkisinden 20 senedir çıkamadım.

0|0
    0|0
  • Denizler altında 1000 fersah

0|0
    0|0
Yükleniyor...