Kitap okuma alışkanlığı kazanmak istiyorum, en sürükleyici kitap hangisidir sizce?

Kitap okuma aliskanligi kazanmak istiyorum en surukleyici kitap hangisidir sizce?

0|0
43|33

En İyi Kız Görüşü

• Kürk Mantolu Madonna
    Uçurtma Avcısı
    Şeker Portakalı
    Tatlı Bela

En sevdiklerimden aklıma gelenler..

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Harry potterdan baslayabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 42

• En son yürekler ölür - canan tan
    Kesinlikle okumalısın.
    Diğer kitap ismi için okuyunca sorabilirsin bana ;)

0|0
    0|0
  • Dini kitaplar gayet güzel.

0|0
    0|0
  • Dedektif kurukafa serisi kapak resimleri ve ismi cocuk kitabı gibi algılansa da kitabın orjinal ismi skulduggery pleasant ve dedektifin ismi bu. İlk sayfadan itibaren sarıyor polisiye macera büyü ve komedi var içinde mutlaka oku derim ama toplamda 10 kitap

0|0
    0|0
  • Kendi sevdiğin türü bulman gerekiyor. En sürükleyici kitap sana sıkıcı gelebilir.

0|0
    0|0
  • bugun herkese tavsiye etttim. Burned Alive--diri diri yanmak.. cok cok cok iyi.

1|0
    0|0
  • uçurtma avcısı ya da şeker portakalını okuyarak başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Ankara polisiyeleri oku. Bırakamazsın.

0|0
    0|0
  • Tess Gerritsen ın kitapları cok sürükleyici

0|0
    0|0
  • Ben kitap okuma alışkanlığıma "aslında hep seni sevdim" kitabıyla başladım. İlk kez severek kitap okumuştum

0|0
    0|0
  • Sol Ayağım bende kitap okuma gibi bir alışkanlığı bu kitap sayesinde edindim hem Acıklı ve sürükleyici

0|0
    0|0
  • Onu sen belirleyebilirsin.
    Bazıları macera sever bazıları polisiye bazıları da aşk kitapları sever.
    Sen kendine uygun kitabı seçersen zaten bırakamazsın.

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısından başla pişman olmazsın bunu okuduğun için.

0|0
    0|0
  • Hangi türü seviyorsan o türde oku.

0|0
    0|0
  • Hangi tür seversin ona gore sec

0|0
    0|0
  • ben hiç okumazdım ilk defa bir kitabı sonuna kadar okudum oda şiir kitabıydı bukowskinin sora küçük prensi okudum şimdi beyaz geceler hemen biten kitaplar çok güzel 😂

0|0
    0|0
  • Kötü Çocuk😍😋

0|0
    0|0
  • Parayi bulduğum an alayını ... ım
    Erdal demirkiran

0|0
    0|0
  • Wattpad indir orda kendinde yazabilirsin farklı romanlarda okuyabilirsin. Çok güzel başarılı olan hikayeler var o uygulamadan yılda çok kitap çıkıyor

0|0
    0|0
  • Kitap sürüklenerek okunmaz arkadaşım
    Oturursun anlayarak çizerek sakince kafanı dinleyerek okursun.
    Sürüklenmek istiyosan aksiyon filmi izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir ki o mesela bir çok kişi cinayet kitapları okumaya bayılır ama bana çok sıkıcı gelir. Yazarın okuru kandırdığını düşünürüm açıkçası. Romantik kitapları da defalarca okuyabilirim ;)

0|0
    0|0
  • Polisiye okumalısın :)

0|0
    0|0
  • paranormal ya da bilim kurguyla başlarsan çabuk alışırsın kitap okumaya bence bu yönde araştırma yap

0|0
    0|0
  • uçurtma avcısı, kardeşimin hikayesi

0|0
    0|0
  • Hangi turu sevdiğini bulman lazım. Ona göre kitap seçimi yapabilirsin. Ben daha çok psikoloji kitapları okuyorum. Nevzat Tarhan David burns gibi.

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
  • Hayvan çiftliği-george orwell.

0|0
    0|0
  • Fatih murat arsal serisini okuyun. oncelikle sevdiginiz türe yonelmenizde fayda var.

0|0
    0|0
  • John werdonla başla

0|0
    0|0
  • erdal demirkıran ın keşha felsefesi adına yazdığı bütün kitaplarını oku derim. yazdığı kitapların etkisi uzun bir süre gitmiyo

0|0
    0|0
  • Ne tarz okumayı seversin bu degisir cunku

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 32

• önce ne aradığın ne sevdiğini bilirsen ve o kitapları okursan kitap okuma alışkanlığı kazanrsın ve o kitaplar sürükleyicidir

0|1
    0|0
  • Plastik Düşler
    Eroinle Dans
    Kafes

0|0
    0|0
  • sen nasıl birisin ki? kimi niçe sever kimi rus klasiklerini... hatta orhan pamuk seven bile tanıdım hayatımda... sen düşün yani..

0|0
    0|0
  • Dostum bir Erkek olarak sana önerebiliceğim en Sürükleyici Kitap Metal Fırtına Serisi 1 Haftada bütün Seriyi bitirmessen ben burdayım gel söyle

0|0
    0|0
  • sürükleyici kitap yoktur. İnsanın ruhunu okşayan kitap vardır. Buna hoşlandığın şeylerden yola çıkarak başlayabilirsin :) Mesela polisiye film seviyorsan polisiye tarzı vs.

0|0
    0|0
  • internetin fişini çek

0|1
    0|0
  • öyle bir kitap yok. herkesin tarzı ve zevki farklıdır. kütüphaneye git. seçenekler arasında bikaç sayfa dolaş. beğendiğini hergün kendini yormadan bikaç sayfa oku

0|0
    0|0
  • Adam Fawer'ın iki kitabı da harika ve sürükleyici...
    Olasılıksız ve Empati...

0|0
    0|0
  • Sürükleyicilik diyince aklıma Dan Brown gelir.

1|0
    0|0
  • sürükleyici kavramı görecelidir aslında , burada kitap önerisinden çok okuyacağınız kitaplara zaman açısından çok fazla ara vermemenizi öneririm bu sayede kitap okuma alışkanlığınız gelişecektir.

0|0
    0|0
  • dublörün dilemması var. bir ara okumuştum baya sarıyor yani :D bulamazsan internet üzerinden sipariş verebilirsin. kitapçılarda yoksa elbet. kargoyla falan sana gönderirler :D

0|0
    0|0
  • kitap okuma alışkanlığım yoktu ve okumayı seven biri değildim
    Sil Bastan ken grimwood bu kitabın konusu da içeriğide seni sıkmayacağından emin ol

0|0
    0|0
  • Montaigne Denemeler. yüzlerce kitap arasından tek başucu kitabım. herhangi bir sayfasını rastgele açar tekrar tekrar okurum (yatmadan önce 10 dk.)

1|0
    0|0
  • Polisiye, dedektif okuyabilirsin. Ben psikolojik ve polisiye felan okuyorum. Genelde metroda, otobüste okurum zaman buldukca. şu an Jojo Moyes - Ardında Bıraktığın Kadın okuyorum.

0|0
    0|0
  • Haybeden Gercekustu Konuşmalar - Yılmaz Erdoğan

1|0
    0|0
  • Hizmetkar serisi
    Süleyman 1-2
    Yazarları: Cenl enes özer

0|0
    0|0
  • fantastik edbeiyat turu kitaplari dene..

0|0
    0|0
  • Tarih kitaplarını dene.

0|0
    0|0
  • Polisiye romanlarını oku. Sarıyor o kitaplar

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız - Ruh Adam

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes in o kalin beyaz kapalkli kitaplarindan oku. Ondaki hikayeler daha surukleyici.

0|0
    0|0
  • suç ve ceza

0|0
    0|0
  • ne tür konuları sevdiğine bağlı

0|0
    0|0
  • Taht Oyunları serisi kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Ruhuna islemen lazim öncelikle. Olay degil kalpten okuman lazım. Fareler ve insanlarla başla.

0|0
    0|0
  • A. şerif izgorenin kitplari olabilr eglenceli ve sohbet havasnda gidio

0|0
    0|0
  • Acilde alirsin solugu :/

0|0
    0|0
  • Cin Ali serisi çok sürükleyicidir

0|0
    0|0
  • Adolf Hitler - kavgam bir oturuşta bitiresim gelmişti