Kokoreç sebzeli mi sade mi yenmeli?

kokoreç sebzeli mi sade mi yenmeli sizce? nerden aklıma mı geldi? çok acıktım da şuan. olsa da yesem :S

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Kokoreçi bir kere yedim ve tadını beğenmedim. Bence kenar pizza iyi gider bu saatte.

1|0
    0|2
    • pizzanın yeri ayrı :) üzerinede parmesan peyniri.

• Amacım artı almak falan değil puanada ihtiyacım yok. Ben fikrimi sunuyorum kimse artık gelip ekisiye basıyor. Sırf keyif olsun diye. Bu site hoşuma gitti ama bu yönü hiç güzel değil.

• boşver o zaman artıya eksiye takılma. keyfine bak:)

Erkekler Ne Diyor 26

• Paranla b*k yiyeceksen en iyisi olan, İzmir usulü sadece baharatlı ve seri üretim olmayan seyyar kokoreç arabalarından yiyeceksin. Ankara ve İstanbul'da yapılana ben kokoreç diyemiyorum.

0|0
    0|0
  • izmir usülü - domatessiz, kekikli,

istanbul usülü- domates, yeşil biber, kekikli

benim favorim- domatesli,kekikli, bol kimyonlu, az acılı

1|0
    0|0
    • domatessiz, bol baharatlı, içinde minik acı turşu olucak. bide ayrannnnnnn ohhh missss

• kokoreci sebzeli yemelisin güzeldir..

Gece gece :p

0|0
    0|0
  • ikiside yenir. en iyisi ankarada sebzesiz yapıyorlar, konyada sebzeli. en hası istanbuldadır denilir ama orada yemek nasip olmadı. damak tadına göre değişiklik göstere bilir..

sebzeli yapan usta, asıl kokoreçin sebzeli olduğunu, sade yapan usta ise sadece baharatla yapıldığını savundu. bu bir kokoreççilerin iç tartışması olabilir. :P damak tadıdır.. ikisini de ye. hangisi daha güzel gelirse senin için kokoreç odur bence. ;)

0|0
    0|0
  • Gidip kokoreç alasım geldi şimdi :)

0|0
    0|0
  • Kokarec + Domates + baharat + bol aci

hiiimmmmm mis gibi

ustunede ayran icmeyi unutmayalim :))))

0|1
    0|0
  • sade güzel olur şampiyon yapıyor ama ben beğenmiyorum

iyi kokoreçten anlayan adam arabacıdan yer

Kadıköyde güzel yapan bir arabacı var pavyonların önünde duruyor haha xD

0|0
    0|0
  • Yanına midye dolmada giderdi onun bea

0|0
    0|0
  • bir gün yiyecem ALLAHIN izniyle

0|0
    0|0
  • Alkollüyken babamı bile yerim..

0|0
    0|0
  • sade ve bol baharatlı hımmmmm azım sulandı şimdi

0|0
    0|0
  • kokoreci soğuk havada eli yüzü düzgün bi seyyar satıcıdan baharatlı acılı yiyeceksin ve yanında ayran

0|0
    0|0
  • kokoreç + domates + baharat, bol baharat... Ekmeği açıp bir de suyuna iyice banacak bi de usta... Offf derim...

0|0
    0|0
  • Farketmez, ama ben içinde yağı bile olmadan sade baaarsak kısmını severim, heryerde böyle bulunamıyor ne yazikki.

0|0
    0|0
  • Sade ve çıtır çıtır olmalı.

''Domatiz koyim mi abula?'' diyenlere inanma, kokoroç eksiğini domatesten tamamlamak için soruyorlar.

0|0
    0|0
  • Bence sade yenmeli bende çok severim sadece bu kokoreç işini yapan yerler var hem ucuz hemde çok leziz.

0|0
    0|0
  • Ben şahsen hiç yemem kokoreç ve et ürünlerini fakat sebzeli yemen daha iyi olur diye düşünüyorum zaten et yemekleri ağırdır.Sebze ile yemek bir nebze rahatlatır insanı.

0|0
    0|0
    • yemediğin şey hakkında nası yorum yapabiliosun ki :) ayrıca kokoreç et ürünü diil. direk bağırsak :D lksndlknasdlknafskljbnfs

• Sadece bir öneriydi.Sorduğun için cevapladım.

Nasıl yiyeceğinde umurumda değil istersen çiğ çiğ ye ve kokoreçte bazı et yemekleri gibi protein olarak zengin ve ağır bir yiyecektir.

• Bendeee açımmm ama kiloma dikkat etmeliyim yemekler duruyor mutfakta ama yiyemiyorum :/ kokoreç her türlü yenir ^^

0|0
    0|0
  • Hiç yenmemeli.. ( Mok yolu kızım, yapma etmeee...) ..!

0|0
    0|0
  • çok açım çok :((

0|0
    0|0
  • sebzeli

0|0
    0|0
  • temizlenme aşamasında yanında bulunup bir müddet bekledikten sonra yiyin gari. eğer yiyorsa...

0|0
    0|0
  • Beşiktaşta, şampiyon kokoreçte yenmelidir diyorum ...

0|0
    0|0
  • biri kokoreç mi dedi :)) benim için farketmez olsunda yanına da güzel bir ayran tamamdır :))

0|0
    0|0
  • közde sadece saçta sebzeli :D

0|0
    0|0
  • Sebzeli kokoreç mi! İlk defa duyuyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence hiç yeme :)

0|0
    0|0
  • En iyisi baharatlı. Aslında sevmem ama birgün Eyüp Sultan'da bir amcanın sattığı kokoreç çok güzeldi.

1|0
    0|0
  • bende yenmemeli...

- Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiç yemedim. Ama ölmeden yapacaklarım listemin arasında :D

0|0
    0|0
  • kokoreç çok çok sade yenmeli aoç ye gidiyimde bugun yiyeyim canım çekıyodu zaten

0|0
    0|0
  • Şampiyon kokoreçi her seferinde bugün kesin yicem diye arayıp midye tava-dolma ısmarlarım. Bir türlü nasip olmadı. Ama yerinde olsam sebzesiz yerdim fazla incik cincik sevmem

0|0
    0|0
    • ıığğyk, şampiyondan yapış yapış yağ damlayan, saçta kokoreç mi yenir:DD

• susun bakıyım bak kızarım hımmmmm...:DD

• Ben haylaz bir çocuğum

• Ne sebzeli nede sebzesiz ieeuwl

0|0
    0|0
  • istanbul usülü- domates, yeşil biber, kekikli

0|1
    0|0
  • hic kokorec yemedigim icin secemiyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...