Bomba gibi bir film yakında vizyona giriyor kimler gidiyor?

"Gerçekler gün yüzüne çıkartan muhteşem bir film Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını anlatıyor"

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• chp ulkenin insanina ulkenin gelisimine

ulkedeki farkli kesimlerin barinmasina (kurt gibi toplumlarin)

tek asil din olan islama

ulkedeki insanlarin ozgurlugune

her zaman darbe yapmis her zaman ulke gelisimini engellemis amacsiz turk halkindan muslumanliktan gercek atamiz olan osmanlidan nefret etmis bir parti

sebepleri her zaman islam

yahudiler 2 devlet kurmus biri yeni turkiye biri israil.

benzer seylere sahit oldum askerde ve koylerde.
    https://www.youtube.com/watch?v=A-f3bWcQZIs

0|0
    0|0
    • bu arada tayyip reis kelimesini hak edecek bir adam degil.

• buna sen mi karar veriyorsun buna halk karar verir ve zaten onu seçende halk olduğuna göre sana laf düşmez. Reis ismi sadece bu milleti bir yerlere getiren yiğitlere yakışır oda zaten belli ak partinin seçildiği oylardan ve halkın desteklerden belli sen meraklanma diğer partilerin ülkeye getirdiği zararlardan ve soysuzları vatan hayinlerine göz yumanlarınıda gördük...

• yazdiklarimi okumadin sanirim. sitemin kime cocuk. okusan zaten bana o sekilde sacma bir yorum yapmazdin.

kemalci zihniyeti gibi fanatik olmazsiniz umarim. fanatiklik cahilligin kapisini aralar. ve kalici olursun zamanla.

• Reis yerine Zübük daha uyumlu olurmuş

2|2
    1|1
  • Filme gitmem ama sonra izleyebilirim.

0|0
    0|1
  • Buyuk bir heycanla bu milletin ne kadar hor goruldugunun gerceklerini gorecegiz. Hos dedelerimizden babalarimizdan dinledik. Omrun boyundan uzun olsun ❤️Reis❤️

0|0
    0|0
  • Bu ne l*n millet yüzük üçlemesi çeker bilim kurgu çeker bizim mallar anca reis der :(

0|0
    0|0
  • Ne zaman vizyona giriyor..

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama yakın zamanda heralde

• Tayyip Erdoğan'ın bu ülkeye kattıkları da var bu ülkeden götürdükleri de, mevcut şartlarda Türkiye nin menfaati Onun şahsından geçiyor.. vizyona girince izlerim..

• bu yasinda ne gorduysen anlamiyorum seni yetistirenler partizan yetistirmis.

0|0
    0|1
    • Atatürk olan filmlere camur atip yandas medyanin yalakalarin cektigi filme bayilnak ilginc.

Bu ulkede kim daha yaşarken hayati film olnus bir arastirsana sen.

• yalan mı diyorsun filme ayrıca atatürke kim çamur atıyormuş bilmiyorum ama filmin uydurmasyonbir tarafı yok asıl siz at gözlüklriyle bakıyorsunuz. Herkez o dönemdeki hayatla dönemi biliyor asıl sen araştır hatta bence izle

• ben bilmem gereken kisiler icin kitap yazacak kadar bilgi sahibiyim. adam kitap yazar adam filmini cektirir neyini izleyecegiz 17 25 aralik sifirlama gunleri kucaga oturumalari falan mi

Kızlar Ne Diyor 5

• İyice kafayı yedi bu halk hadi hayırlısı

0|1
    0|0
  • Samanyolu oyunculuk modası geçmiş oyncular erdoğana fazla bile bu adam kendini ne zanediyor yaa

0|0
    0|0
    • oyuncuların eski ve yeni olması gerçekleri kapatamıyor malesef ayrıca oyuncular samanyolunda oynamaları farketmez onlar samanyolunda oynuyorlar diye bu filmde oynmayacak diye birşey olmaz oyuncu sonuçta anltılanlar önemli olan burada

• Gidicem tabikide 😇😇

0|0
    1|1
  • Ben beğenmedim açıkçası..

0|0
    0|0
  • Bide bunun biletine paramı vercem. Hayatta gitmem izlemeye ne işim olur.

1|2
    1|0
    • parti meselesi değil bu yalnız eski insanların yaşadığı zorluklar böyle bak bir de bence filme

Yükleniyor...