Arkadaşlar merak ettiğim Kutsal kitabımız Kur'an- ı Kerim i kendı dilimizde okuyup okumadığınız?

Arkadaşlar merak ettiğim kitabımızı anlayarak kendı dilimizde okuyup okumadığınız ve bu konu hakkında ne düşündüğünüz. sizce KUR'AN bir hayat kitabımı yoksa oyle arada sevap okunacak bır sevap kıtabımı?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kur'an hem sevap kitabı hemde hayat kitabıdır.

0|1
    0|0
    • Pekı sence içindekılerı okuyarak mı yoksa içindekılerı uygulayarak mı sevap kazanırız?

• Allah'ın kelamını okumak sevap olduğu için okurken sevap kazanılır ve tabiki uygularsanda sevap kazanırsın.

Kızlar Ne Diyor 2

• Okudum ve dinden çıktım elhamdülillah

0|0
    0|1
    • Ben son 1 senedır detaylı bır sekılde anladıgım sekılde okuyorum ve arastırıyorum. Çıkardığım sonuc anlatılanlarla kur'anda yazılanlar cok farklı. Bazı dın alımlerıne bakınca sıze hak verıyom ama kur'an ı okuyup dinden çıkmayı anlamıyorum.

• Anlarsın tatlım merak etme sen

• Kuran-ı kerim bu hayatta aklına takılan sana en doğru cevabı verecek kitaptır. Okuduğunda sevap almanın nedeni allahın kelamını okuduğun içindir. İçindekileri uyguladığında da zaten ahirette gideceğin yeri belirliyorsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Okudum , hayat kitabı gibi

0|0
    0|0
  • Birçok sorunun cevabını içeren kutsal kitap tekrar tekrar okunulmalı

0|1
    0|0
  • okumak yetmiyor kardeşim uygulamadan nasıl iyi bir Müslüman olabilirsin ki?

0|1
    0|0
  • Anlayarak okunmali yoksa dinden cikarsin ve uygulamalisinda zaten o kitap bosuna gonderilmedi

0|0
    0|0
  • Okudur anlamadım okudum anlamadım 6 kere okudum anladım ve inanmıyorum su an :) tavsiye ederim güzel kısa hikayeler var...

0|0
    0|0
  • Kuran kendisinde yazan öğüt kitabıdır
    Kuran okuyun diyen ayetler öğüt alınsın diye söylüyor, çoğunluk öğüt almaktan çok Kuran okuyun ca sevap kazanırım diye düşünüyor :/

0|0
    0|0
    • Özellikle ülkemızde yaşanan islam şuanda tam olarak bu :((

• İçindeki bilgiden çok kağıt parçası. kutsallaştırılmış malesef :/

• Duvara asılacak bir süse döndürülmüş.

Yükleniyor...