Bugüne kadar duyduğunuz, yaşadığınız en saçma ayrılık sebebi neydi?

Neticede ilişkiler istemesek te bir gün sona geliyor ve bitebiliyor. Ama bazen de biz onları oldukça saçma sebeplerden kendimiz bitirebiliyoruz. Sizin yaşadığınız en saçma ayrılık nedeni neydi acaba?

0|1
8|4

En İyi Kız Görüşü

• ankara'ya okula gidecektim. Gitme dedi. Hayır gideceğim dedim. Ertesi gün akademiye yaşımın tutmadığını öğrendiğim için gidemeyeceğimi söylediğimde bana inanmadı, hayatımı ona göre yönlendirdiğimi sanıp ayrılmıştı benden=)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• giderek anneme benziyorsun dedi adam ya

4|1
    0|0
  • Yemek yerken ağzını şapırdatıyordu heheh. Ki yıllardır bizim grubun geyik konusudur bu mevzu. Ya ama gerçekten iğrenç bişiii düşünsenize romantik yemek yerken... düşünmesi bile korkunç. Ona bunu söylemiştim, şapırdatma demiştim ama bu konuda ne kadar ciddi olduğumu ve aslında şaka yapmadığımı anlamamıştı.

0|0
    0|0
  • Bana arkadaşların çok serseri, sen de öylesindir dedi ve ayrıldık!

2|0
    0|0
  • Annen çok çirkin, ilerde sen de ona benzersin diye ayrıldık. Şaka değil, ciddi söylüyorum. Terbiyesiz herif!

2|0
    0|0
  • Cep telefonuyla çok konuşuyorum diye ayrılmıştık. İşim gereği çok telefon kullanıyorum ve pek gecem gündüzüm yok. Tüm aramaları onun yanında hoparlör açık cevapladığım halde kıskançlığını yenemeyip, ben bunlarla baş edemiycem diye terk etti beni.

2|0
    0|0
  • Facebooktan eski sevgilimi neden sildin sorusu:) eski sevgilim demedi ama çıkmak bile sayılmazdı şimdi benim en yakın arkadaşmla o kız çıkıyor kıskanman garip dedi ve ben trip yaptım ayrıldık:) şimdi dönmek istiyor ama dönmüyorum:)

0|0
    0|0
  • Hiç başıma gelmedi yorumsuzz

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok saçma olacak fakat eski kız arkadaşımın babası yat yapıyordu ... Bende biraz marka giyinmeyi severim bana ürettiği bahane sen zengin piçisin oldu...

Ayrılık sebebini doğru dürüst anlayabileceğim şekilde değil de bahane üreterek söylemesi saçma oldu...

1 hafta sonra ise takıldığım barda yeniden benimle içki içerek deli gibi sevişti, anlamsız ayrılık diyorum ben bunun adını ...

4|0
    0|0
  • sıralama yaparsak duyduklarım bunlar

1 kız arkadaşının kolunda kıl var diye ayrılanlar

2 erkek arkadaşının kardeşi bana pis pis baktı diye ayrılanlar

3 ayakkabı seçimin kötü kim bilir neler daha berbat deyip ayrılanlar

4 niye uçakla gittin otobüs battı mı, ben havacı bir erkekle birlikte olmam deyip ayrılanlar

5 şu büsü çok büyük deyip ayrılanlar

bunlar gerçektir arkadaşlar

0|0
    0|0
  • :) aramızda boy sorunu var ben senin yanında deve gibi kalıyorum dedi ve bitti .. haha

2|0
    0|0
  • Bıdı bıdı da bıdı bıdı, boşver..

0|0
    0|0
Yükleniyor...