Klasik Müzik insana huzur mu veriyormuş?

Ben klasik müzik dinlerken hüzünleniyorum. Depresif klasik müzikler dinliyorum. Duygusal mode on.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Ay bayılırım klasik müziğe küçükken hep klasik müzikle uyurdum şimdiler de de sürekli dinliyorum bence müziğin en güzel hali

0|0
    0|0
    • Klasik Müzikde ben duygu arıyorum. Diğer tip müziklerde de duygu ararım. Kısacası duygusal müzikler. Chopin dinliyorum şu an. Efkarlandım. Anasını satayım bu dünyanın diyesim geldi.

• Bach'ın da çok duygusal müzikleri var. Depresif tipde.

• Debussy de güzeldir😄

En İyi Erkek Görüşü

• yok ya üniversite hazırlıkta 1 kere hocayla klasik müzik konserine gitmiştik rusyadan bir kadın gelmişti araya kadar zor dayandım çok sıkıcı

1|0
    0|0
    • Çok güzel klasik müzikler var. Bence çok şey kaçırıyorsun.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• klasik müzik beni de hüzünlendiriyor :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru. Araban varsa koy klasik müziği ve onunla yolculuk yap. Faydası olacaktır.

0|0
    0|0
  • Aynen ben de ne kadar hard rock , heavy metal vs. takılsam da klasik müzikleri çocukluğumdan beri dinlerim. Gerçekten kimisinde hüzünlenir kimisinde ise neşelenirim adeta bir çocuk gibi. Yani huzur verdiği doğrudur

0|0
    0|0
    • Chopin Piano Concerto no 1 3rd Movement dinliyorum şu an. Duygusala bağladım :D

• Yani insanlardan alamadığımız hissemediğimiz duyguları müzikte bulmamız bizim artımız mı yoksa eksimiz mi olduğunu bilmiyorum ama müziği , sanatı bir insanla aldatabileceğimi de sanmıyorum :)

• Bende melodik parçalar dinlerim, gerçekten huzur verici

0|0
    0|0
  • depresif Song (Tr lyrics)...

0|0
    0|0
Yükleniyor...