"Cosmos: Bir uzay serüveni" belgeselini izleyen var mı aranızda?

Ateistlikle mi alakalı anlamadım, bazı yerlerde hakkında söylenmiş bazı sözler yüzünden ya ön yargı ile izleyeceğim ya da hiç izlemeyeceğim bir belgesel serisi. Kararsızım. Ne yapayım sizce? İzleyen ve tavsiye eden?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Herkes bilimsel demiste, bilimin bilim olması için izlenebilir tekrarlanabilir olması gerekir. Bunların hiçbiri yok. Tamamen teorik değil çünkü fosiller bilimsel şeylerdir ama milyar yıl öncesi teorik şeyler.
    Sana tavsiyen human planet serisini izle.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ateizm ile ilgili değil. Dikkatli ve ön yargısız izlersen şu mesajı alabilirsin. Bilim, ilim ve inanç farklı şeylerdir. Mutlaka izlememi şahsen tavsiye ederim.

2|0
    0|0
  • izledim harika bir belgesel.

1|0
    0|0
  • İzle güzel

2|0
    0|0
  • Mutlaka izlemelisin tamamen bilimsel.

1|0
    0|0
  • evet islami referans yok adam bilimsel açıklama yapıyor. Mükemmel bir belgesel ama kendimi içinde geziyor gibi hissediyordum

1|1
    0|0
  • Bilinçli olarak izlersen Yeni ve Güzel şeyler Öğrenebiliceğin bir Belgesel ön yargı ile yaklaşma

1|0
    0|0
  • İzledim... Gayet güzel. Sorun şurada, sadece İslam değil hiçbir dinle alakalı konuşmalar geçmiyor, bilimsel açıklamalar yapıyor, anlatıyor. Eğer inancın tamsa izle, izlenmeye değer çünkü.

1|0
    0|0
    • En iyi cevap buydu sanırım. Teşekkürler.

• Bir kısmını izlemiştim. Tanrı yok tarzı konuşuyor adam ama izlemekde fayda var bilimsel olarak ilginç şeyler anlatıyor.

1|0
    0|0
  • Açıkçası sıkılırsın... Büyük Göçler'i izle ne bileyim başka NatGeo ürünlerini izle sıkılmazsın en azindan. Cosmos'un tek artisi ara ara verdigi animasyonla yaşamış düşünür ve bilim adamlarini anlatiyor olmasi bence...

0|0
    0|0
  • Evet ben izledim askerdeydim o ara baya güzel bir belgesel bencee

1|0
    0|0
  • Belgeseli ilk yapan (Carl Sagan) ve şu anda sunan adam (Neil deGrasse Tyson) ateist ve konular genellikle bu görüş açısından anlatılıyor ama anlatılan konulara ilgi duyuyorsan bence izleyebilirsin. Sonuçta anlatılan şeyler bilim tarihiyle alakalı ve izleyince yeni şeyler öğreniyorsun. O yüzden ben tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Bir de yorumlara geri dönüşte bulunursan biz de boşa mı yazdık acaba diye düşünmeyiz.

• Amacım bilgilenmek zaten. Teşekkürler.

• Hepsini izledim ve ilk defa izleyen bir kıza denk geliyorum gel tartisak

1|0
    0|0
  • 3-4 bölümünü izledim güzeldi

1|0
    0|0
  • Kesinlikle izle...

1|0
    0|0
  • ateistlikle degilde daha çok evrim teorisini savunuyor ben izledim sunanda zaten Morgan Freeman oda evrim teorisini inanlardan biri zaten

0|0
    0|0
  • izledim ve sıkıldım yarısında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben izledim dünya oluşumunu ele alıyorlar bence (insanoğlu ) belgeselini veya (mö 10 bin) i izlemelisin

1|0
    0|0
  • ben her bölümünü izledim

1|0
    0|0
  • ebn sevmedim izledim de sevmedim

0|0
    0|0
  • Bende izlicem👍

0|0
    0|0
  • izledim iyiydi

0|0
    0|0
  • İzledim, çok sıkıldım

0|0
    0|1
  • Onu degilde ben @KOZMOZ135240 in filmini izledim.

0|0
    0|0
  • hastasıyım :) gerçekten çok iyiydi hiç bir dine bağlı değil sadece bilimsel açıklamalar, teoriler ve bilim adamlarının açıklaması var

1|0
    0|0
  • Çok güzel izlerken dini konularla ilgili iyi-kotu hiçbir şey yoktu diye hatırlıyorum. Gerçekten guzel

1|0
    0|0
  • sen izleme..

0|0
    0|0
Yükleniyor...