En beğendiğiniz vampir figürü kim?

True Blood ya da alacakaranlıktaki nonoş vampirlerden bahsetmiyorum elbette :D oldschool badass vampirleri kastediyorum :D Benim favorim Lestat de Lioncourt rolüyle Tom Cruise. Asıl başrol brad pittde de olsa oyunculuğuyla döktürüyordu :D En beğendiğiniz nonoş olmayan vampir filmlerini de yazabilirseniz şukularım :D

• Christopher Lee - Dracula
    10% (1)50% (3)25% (4)Oy Ver
  • Bill Paxton - Severen
    10% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Tom Cruise - Lestat de Lioncourt
    40% (4)17% (1)31% (5)Oy Ver
  • Wesley Snipes - Blade
    20% (2)17% (1)19% (3)Oy Ver
  • Tom Hiddleston ve Tilda Swinton - Adam ve Eve
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gary Oldman - Dracula
    10% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Diğer...
    10% (1)16% (1)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Oldschool veya badass vampir figürlerinden bahsedip Buffy the Vampire Slayer'daki Vampirlerin en delikanlısı, ölümüne seven ve sevdiğini öldürmekten çekinmeyen, tutkunun ve vahşetin peşinden giden reisler reisi Spike'dan bahsetmemek apaçık ki kınanacak bir davranıştır.

0|1
    0|0
    • o diziyi sevmiom ama :/

• ya bilmiyorum vampir dizileri itici geliyor filmler daha çok hoşuma gidiyor ama tabiki de şu true bloodla falan karşılaştırılmaz bile orası ayrı

• True Blood'ın da ilk üç sezonu şükelaydı aslında. Irkçılık, önyargı, cahil cesareti, toplumda farklı olmanın zorlukları, insanların akıl almaz gaddarlığı, en naif görünen insan güruhunun aslında içi en iğrenç tipler oluşu üzerine güzel göndermeleri vardı.

Buffy hakkında ise sen ben gibi hayatta ne yapacağını bilmeyen, doğru düzgün bir iş bulmak konusunda bile özgüveni olmayan, ortadirek ailenin umursamazca yetiştirilmiş bir evladı olduğu için hayata atılmak konusunda ne yapacağını bilmeyen Xander karakterini 'Çakallar tarafından yetiştirilip adak taşının üstüne koyulmuş' diye betimleyebilecek kadar kompleks ve derin bir dizi diyebiliirm.

Ben Buffy'deki karakter gelişimini, insan iletişimini, çocukluktan yetişkinliğe geçişi falan hiçbir dizide görmedim.

Abuk subuk bölüm denemeleri, müzikal, içinde hiçkimsenin konuşamadığı, yetişkinlerin ergenleştiği vs. bölüm denemelerinde olması da bonus.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...