En sevdiğiniz kitap ve film türü?

arkdaşlar başlıktan belli en sevdiğiniz okumaktan hoşlandığınız kitap türü ve izlemekten hoşlandığınız film türü adları ile beraber yazarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden :)

Güncellemeler:
film ve kitapların adlarınıda rica ediyim :)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• bundan 1400 sene önce yazılmış ve hala satış rekorları kıran Hz. Allah ın kitabına hastayım defalarca okumaktan bıkmam... joe black ve my name is khan

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Kitap Türü:Allah ve Peygamber Efendimiz(sav) İle ilgili Her kitap

Film Türü:Polisiye Animasyon Romantik <

1|0
    0|0
  • kitap:dan brown ın kitapları. film de böyle gizem barındıran izledikten sonra yuhh vay anasını la diyebileceğim filmler.

1|0
    0|0
  • Kitap The Lord Of The Rings(Yüzüklerin Efendisi) serisi.Film The Lord Of The Rings(Yüzüklerin Efendisi) serisi :)

0|0
    0|0
  • Bilim - Johnny Depp filmleri.

1|0
    0|0
  • korku filmiyle tarih filmlerini çok severim. korku filmlerini hepsini yazabiliriz özellikle isim veremem heralde. ama tarih filmlerine bayılırım gerçekten. cengizhan, büyük iskender vs... kitaplarda aynı şekilde tarihi romanları severim. nihal atsızın kitapları iyidir

0|0
    0|0
  • valla ben ülke ekonomisine katkı olsun diye hep yerli fimlerin dvd sini alırım

0|0
    0|0
  • kitap okumaktan nefret ediyorum sırf bu yüzden lisede roman okuma cezası alıyodum , film ise aksine tam bi film manyağıyım ayda ortalama 15-20 izlerim en sevdiğim türler gerilim-aksiyon-macera-tarih

0|0
    1|0
  • 1900 yılların öncesini anlatan kitaplar çok hoşuma gider.yeraltından anılar,ölü canlar,hacı murat,tütün yolu...

tarih ve doga belgeselleri... kutuplar atlası,büyük dünya tarihi...

0|0
    0|0
  • Nasıl zengin olunur? -kitap

Fight club -film

0|0
    0|0
  • kitap:stephen king,o. film:olağan şüpheliler

0|0
    0|0
  • Kitap; Bilim

Film; Bilim-Kurgu

0|0
    0|0
  • gerılım - korku

0|0
    0|0
    • bu türde izlediğin en iyi film hangisi sence?

• ya isim cok ınan hepsı farklı tadı var

en son ızledıkleırmden

Çernobil'in Sırları istila cehenneme 1 adım gıbı :S ne oldugu bellı olmayan korku fılmlerı :)

Kızlar Ne Diyor 5

• kişisel gelişim ve psikolojik kitaplar favorim

1|0
    0|0
    • aynen benimde öyle bayılıyorum cengiz özşahinin kitapları güzel oluyo kişişel gelişim olarak var mı senin beğendiğin bi kitap :) okumak isterim

• evet aynen o seriye başlıcam aklımdaa .. :)

• gerilim , aksiyon , korku tarzım. film de de kitapta da... polisiye romanları da severım

filme örnek verecek olursam ; Ada, medusa darbesi, tasıyıcı,büyük hesaplaşma vs.. kitap da ise ; bana aitsin,geçmişin kanı, ıncarceron

0|0
    0|0
  • Kitap : biyografi, tarihi, psikolojik..

Film : duygusal, bilim kurgu, korku, komedi..

0|0
    0|0
  • içinde aşk olan her şey abi yaşayamıyoruz bari izleyelim okuyalım hayal kuralım :( ühühühü :D

0|0
    0|0
  • Polisiye ve gerilim okurum. Adlarını yazamam hangi birini yazıp söyleyeyim.

Film izlemekten pek hoşlanmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...