Eski İran mı yeni İran mı isterdiniz?

İran çağdaş ülke yaşamı isteyen Şah avrupa tarafından kışkırtılmış gözü dönmüş Şiilerin ikinci isyanından kaçmadan önce sıradan bir tv kanalı. Şimdiki İran Türk ve Sünni düşmanı fars ırkçısı
Sakallı mollalara uymadıkları için yüzü jiletle kesilen üstüne asit dökülen kadınlara karıştı hepsi
Eski İran mı yeni İran mı isterdiniz?

Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Anlayamadım soruyu eski iran mı kadınların yüzünü yakıyormuş?

1|1
    0|0
    • yeni iran. iyi oku şii pislikleri isyan başarıya ulaşınca açık giyinen kadınları çok kötü eziyetler yaptılar

• Vay serefsizler

• üstelik sözde İslamcı molları gariban kadınları idam etmeden önce bakire olanları gardiyanlara tecavüz ettirdiği söylentileri var

En İyi Erkek Görüşü

• O İran'i bir alabilsek. Şu Mezapotamya'da gözüm var. Ordan variriz Tanri dağlarina :)

0|1
    0|0
    • Mezepotamya Araptır ama olsun Türkler yönetsin :D

• Aynen işte amaç o onlardan bir halt olmuyor hem petrol var, şu ABD'ye yedirtmemek lazim. Ama bunun için ilk işimiz ekonomik bağimlilik yaratmak olmalidir. Daha sonra neslimizi daha askeri hevesle yetiştirmemiz gerek, mesela ABD'de her hafta bazi çocuklara M4A1 tutturup ateş ettirirler. Bizde bunlari yapmaliyiz, tarihi filmler ya da diziler daha çok yayinlanarak Türk tarihi empotize edilmelidir. Daha sonra daha askeri bir yapilanma üstesinden geliriz evel Allah :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ikisinin arasında baskıcılık anlamında bir fark yok

0|1
    0|0
    • ama şah Atatürkü çok severdi onun gibi olmak isterdi

• benim için ailem çevrem için tabiki şu an çok iyi

• sokakta çekirdek çitletemezsin sakız çiğeyemezsin saçını açık gezemezsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkiye de o bataklığa doğru gidiyor 2023 te tayyip olursa görürsünüz

0|0
    1|0
  • Yeni İran tabiki.. Emperyalizmin maşası şahlık yerine özgür bağımsız cesur İran İslam Cumhuriyeti..
    Fars ırkçısıymış o yüzden devlet yönetiminde Azerbaycan Türklerine de yer vermişler... Sünni düşmanıymış o yüzden Bosnaya yardım etti o yüzden Filistine yıllardır silah ve gıda gönderiyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...