Kitap önerin de keyfimiz yerine gelsin : ?

Kitap, yazar ve makalede olabilir. Şimdiden teşekkürler.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• J. R. R Tolkien-Yüzüklerin Efendisi.

0|0
    0|0
    • İzlesek olmaz mı be :D

• Ben sana söyleyeyim mi kardeşim, filmini extended edition olmak üzere üçünü de en az ayrı ayrı 100 kez izlemişimdir. J. R. R Tolkien'in yazmış olduğu Orta Dünya konulu kitapların neredeyse hepsini okudum. Yüzüklerin Efendisi filmi sadece buz dağının görünen tarafı. Kitabı filmini gölgede bırakır. Karar senin :D. Ancak boş vaktin varsa aç bi' Yüzüklerin Efendisi, keyfin yerine gelsin. :D

• Eğer olmaz dersen İskender Pala'dan Od, Efsane, Mihmandar, Bülbülün kırk şarkısı, Şah&Sultan okuyabilirsin. Hepsi de ayrı ayrı mükemmeldir. Ayrıca Meb'in 100 temel eserini de oku, derim :). Ayrı olarak bir kaç ay önce Buket Uzuner'in Kumral Ada&Mavi Tuna adlı kitabını okumuştum. Çok etkilenmiştim. Ayrıca tavsiye edeceğim başka kitaplar:Tess Gerritsen'ın Cerrah ile başlayan polisiye serisi, Olasılıksız, Empati, Sol Ayağım, Şeker Portakalı, Kürk Mantolu Madonna, Kuyucaklı Yusuf, Küçük Ağa, Osmancık, Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Suç ve Ceza, Sefiller, Hobbit, Silmarillion, Hurin'in Çocukları, Bitmemiş Öyküler, Bir Dilek Tut Benim İçin vesaire vesaire :)).

• Kinyas Ve Kayra - Hakan Günday

0|0
    0|0
  • Serenad - Zülfü Livaneli

0|0
    0|0
  • eric hoffer kesin inançlılar

0|0
    0|0
    • bahsetsene biraz kitaptan

• bir düşünceye körü körüne inanma, sürü psiklojisi, ideolojilerin yığınları esir alması falan bunun gibi şeyler üzerine. felsefe hocamın önerisiyle okuyup beğenmiştim. ufak bir kitap denk gelirsen bibakarsın

Yükleniyor...