Adana nasıl bir şehirdir, insanları nasıldır?

Adana nasıl bir yerdir Aksaraylı biri olarak merak ediyorum. İnsanları nasildir iyi veya kötü bütün yönleriyle 😊

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilin Adananın neresinde oturuyor, oturdugu yeri sor ve bana söyle, ben sana söyleyeyim nasıl birisi oldugunu. Bak güzelim, burada adanaya laf atan bilgisizlere bakma. Adana 2 kısımdır. Güney ve kuzey adana diye. Güneyde adanalı olmayan dogudan göç etmişler oturur. Kuzey kesimlere çıktıkça medeniye seviyesi öyle bir yükselir ki turgut özal bulvarı tarafları izmirden daha moderndir. Asıl adanalı olanlar kuzey adanada oturur.

1|0
    0|0
    • Bir yorumda kozanlı diye yazmışsın, bizim orada bir söz vardır. Kadirli kozan, adanayı bozan. Yani hem adanalı olup hem de kaba cahil olanlar sadece kadirli kozan tarafından çıkıyor. Merkezde oturan adanalılar modern.

• Ohoo yüreğir de kötü yer. Kendisi düzgün olabilir ama ailesi biraz ters çıkabilir.

• İnşallah bir sorun olmaz

En İyi Kız Görüşü

• vallahi adana merkez patlıyor herkes şekeri atan kopmalık açıyo son ses ama yinede sen bilirsin kardeşim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Duyduguma gore patliyomus efsane

1|1
    0|0
  • Adana merkez patlıyor herkesi bir dinle videosundaki çocuklarıda dikkatlice izle kararını sen ver emin ol ailene hak vereceksin

1|0
    0|0
  • insanları şerefsizdir

1|0
    0|2
    • Bak kardeş olay tam olarak şu ki sevgilim adanalı ve ailem duyar duymaz kıyameti kopardı sanki bu kötü biseymis gibi bana biraz adanadan bahseder misin

• @ruhhalimguzel arkadaşlar çok dardayim bana yardım edin ailem de böyle dusunuyor ne yapmaliyim

• sevgilini bilmem geneli öyledir

• Adana, delikanlinin harmanlandigi yerdir.. En milliyetci sehirdir.. topraginda bereket vardir...

1|0
    0|0
    • Bak kardeş olay tam olarak şu ki sevgilim adanalı ve ailem duyar duymaz kıyameti kopardı sanki bu kötü biseymis gibi bana biraz adanadan bahseder misin ailemi nasıl ikna edicem

• Ben ist yasiyorum ama Adanaliyim.. bakma sen haberlerde gazetelerde onca olaylar olduguna, onlar Adanaya disardan gelen karakafali insanlardir.. Dogudan gurbete cikan her insan Adananin suyunu icer.. yerli adanali mert olur, kadinini kiskanir ve caliskandir.. kisilik olarak rahat insanlardir...

• Çok teşekkür ederim 😊

• Sıcak kanlı insanlar ancak kötü insanlar her yerde var.
    Sen iyi analiz yapmalısın

1|0
    0|0
  • İnsanları cana yakındır ben Adanalıyım yani iyi insanlar var fakat kötüler daha fazla ama sevmiyorum burayı birisi nerelisin deyince adanalıyım demeye çekiniyorum...

1|0
    0|0
    • Bak kardeş olay tam olarak şu ki sevgilim adanalı ve ailem duyar duymaz kıyameti kopardı sanki bu kötü biseymis gibi bana biraz adanadan bahseder misin

• Adanalıyım deyince yabancı bir yerde sordukları ilk soru Allaha sövenlerden misin? dir bu nasıl bir kelime fakat dogru 7 yaşındaki bebe bile bunu yapıyor genel değil fakat çokluk bunu yapanlar

• Ailemi nasıl ikna edebilirim ben

• Nehrin in bu tarafı çok güzel diğer tarafa geçme. Zaten işin olmaz. Aksaray gibi soğuk değil gayet hava güzel. Gezilir

1|0
    0|0
  • Allahın adamıyık diyolar ama.

1|0
    0|0
  • Bize Adanalılar şiş ve kıllı göbekli Pala bıyıklı dediler ama😂
    Genel olarak diyebilirim ki coşkulu duygulu Samimi insanlardır.

1|0
    0|0
  • iyiyiz iyi

1|0
    0|0

• ya ailende hangi devirde yaşıyor bu ne gerikafalılık öyle. her şehrin iyisi kötüsü vardır bir insanı tanımadan yargılamakta nedir

• Ama Anlatamiyorum ki ben onlara 😢

• adanalıyım her yerin iyisi kötüsü var

1|0
    0|0

• adana çok güzel şehir insanları genelde sıcak kanlı yemek kültürü sahane kızları çok güzel :)

• Ailemi peki nasıl ikna edebilirim

• Hırsız memleketi..

1|0
    0|0

• Sevgilim çok iyi biri ama ailem adanayi duyunca beni dinlemedi bile hatta annem onu hayal kırıklığına uğrattıgimi düşünüyor

• Vardır bildikleri..

• adanayı haberlerden sürekli fuhuş operasyonlarıyla biliyorum :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...