Mason ve illumanti anlamını biliyormusunuz?

Bizim gibiler geçmişi aydınlatır ve insanlara yardım ederler bizim simgelerimiz gönye ve pergelin içine oturtulmuş G harfidir anlayın biraz ya da araştırın illuminatici diyip damga vurmayın.

Güncellemeler:
Sizin bildiğiniz tek şey kurtlar vadisinde ordan burdan doldurulmuş şeyler filmlere inanmayın.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Ön yargili olamizi istemiyorsun..
    Peki ozaman anlat bize savundugun seyin faydalarini?

0|0
    0|0
    • Geçmiş bizim sayemizde aydınlanıyor ve kurulan mason toplumu insanlara yardım amacıyla devam ediyor tek amac ve hizmetleri budur hz. süleyman tarafından kurulan bir toplumdur tarihte her yerde görebilecegin bir toplum.

• Hayır senin gibi malla konuşmak anlamsız merakın varsa gel mahkemede tartışalım yanında parada getir malum iftiradan tazminat davası acıp senide fakir bırakıp paranı almak isterim uyarsa :)

• Senin gibi mal daha neyi neden savundugunu bilmiyorsa ve kendisiylen celliskiliyse benim gibi "mal'lar" ne yapsin sürekli bu cahil ve bilgisiz kesime biseyler anlatmaya calisiyor

En İyi Erkek Görüşü

• illuminati Siyonizmin kurulusudur, mührüde 1 Dolar üzerindeki 13 katlı Piramit'dir. Rockfeller, Blackrock, ingiltere Kraliyet ailesi vs.. tamamen insanları kapitalizm koluyla esir altına almıs ve Petrol olsun, Banka faizciligi olsun, Turizm olsun (Ucak, Gemi vs.) hepsinde parmagı olan bir örgüttür ve islamın düsmanıdır onlarda islam'a düsmandır.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan cok güzel anlatıyor:

https://www.youtube.com/watch?v=2YB1q7N4qUI

1|0
    0|0
    • İllumunatiyi anlatmış işte mason cok farklı bir topluluktur

• Tamam kardeşim siz biliyorsunuz öylr olucak hepiniz haklısınz

• Benim bilgilerim Filmlerden felan degil, ben Prof.'ların analizlerini dinlerim...

Bu yukarıda parantez icinde yazdıgım zincirlemeyi tersinden yaparsan...
      (illuminati = Mason, Mason = Yahudi, Yahudi = israil) cıkıyor.

Hepsi birbirine hizmet ediyor... bunu Masonlar acık acık söylemek zorunda degil zaten cünkü hic bir meslegi ile iyi Para kazanan biri sana meslek sırrını söylemez!!!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu issiz adamlar insanlığı yönetirler
    helal olsun onlara

0|0
    0|0
  • Ne önemi var? Amaçlarınız aynı değil mi?

0|0
    0|0
    • Değil. Araştır biraz

• Doğru değil ayinde birşey kurban edilmiyor herşey cok farklı

• Anladım Teşekkürler cevap için. :)

• Sizin gibiler derken sizin tanrınız kim kitabiniz kim belli degil. Herkes öcü gibi görüyo sizi 😊

0|0
    0|0
    • Bizim gibiler gördükleri şeylere inanır ayrıca öcü gibide değiliz bizim sayemizde aydınlanıyor cogu geçmiş hz. süleymanın kurdugu bir topluluktur mason 3 farklı işçisi vardır.

• Değil cunki her ırk ve dinden mason vardır

• Karışık sanırım neyse iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 6

• İllüminati hiçbir şeye inanmayan kendini aydınlanmİş sanan gerizekalıar masonlarda onların efendileri diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Masonlar insanlık için ugraşan yardım eden toplumdur hz. Süleymanın kurdugu bir topluluktur

• masonların sureklı olarak ulkemızde yahudılerle ılıskılendırılmesıne ne dıyorsun...

0|0
    0|0
    • Benim ailem türk masonlarında ayrıca üstatlar sınıfdan her türde mason vardır tek amaca hizmet ederler hatta amerikada kurulmuş bir büyük loncada vardır ayrımcılık yapılmaz illumunaticiler ayrımcılık yapar.

• sorum su süreklı olarak ulkemızde masonlar=yahudıler denıyor bende bunun boyle olmadıgını soyluyorum bu konu hakkında aynı fıkırdemıyız merak ettım..

• Aynı fikirdeyiz kardeşim

• hepsi tamamda...
    sen nasıl onlardan oluyosun:)))

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah. Sorusu olan, buyursun...

0|0
    0|0
  • bilmiyorun

0|0
    0|0
  • :) :) :) :) :) :) :) :) bu şekilde dikkat çekerek kardesliğe dahil olamazsın

0|0
    0|0
    • Dikkat cekmiyorum aileme kadar soyuma kadar giden bir laf sokma cabaları oluyor her ülkeden her dinden mason vardır

• Ben zaten kabul edildim abicim benim derdim insanların bilmeden laf sokma cabaları

• :) :) :) :) :) sen kabul edildin tamam delikanlı ben boşuna yazmışım o kadar :) :) :) :) :)

Yükleniyor...