Dini İnancınız nedir?

Ben Hristiyan Katolik bir Türk'üm. Kimse kimsenin görüşüne inancına hedef almadan inancının adını belirtsin o kadar polemik yapmayalım

0|0
17|24

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanım ama uzun zaman kararsızlıklar yaşadım

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim cevabım pek iç açıcı değildi ama :)

• @ManWithoutLovein bizde ki bu tatlılık genlerden diyorsun yani 😃
      Cici kuzenine sevgiler efendim 😃

• @Wopsy_fellow Efenim, maşukiyeye onlarla birlikte geliyordum eniştemlerin yazlığına :P Sevgiler, saygılar size. Tatlılık sadece bir kelime size yetermi bilmiyorum bayan Güllaç :))

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 23

• Sizlere Hristiyanlığı ya da dinsizliği tv ve internet yolları ile hayran bıraktırdılar. Yabancı flimlerde görülen o '' süper insan papazlar '' dert dinler günah çıkarır affeder falan filan. Zaten beyin göçü yaşadığınız hayran kaldığınız o insanların inancını görünce daha da bir hayranlık duygusu gelişti sizlerde.. Bunların sonucunda ufak da olsa ya Dinsiz ya da İmansız kafir bir nesil kitlesi oluşmaya başladı.. Allah sizi ıslah eylesin. Size kurtuluş yolunu göstersin. Bu arada soruyu soran arkadaş ; Türk İslamla buluştuğunda Türktür.. Senin o kurt işareti yaptığın işaretin mühür anlamını bilmiyor olamazsın. Ve Turan her zaman TÜRK İSLAM birliği üzerine kurulmuştur.

0|1
    0|1
  • Ateistim

1|1
    0|1
  • Cok sukur muslumanim

1|4
    1|2
  • Doğma büyüme müslüman ve ölene kadarda müslüman olarak kalıcam. Dinini Irkını Milletini inkar eden bizden değildir... Gevşekliğe lüzüm yok. kalkıpta yok ben ateistim diyip hristiyanım diyipte cool havasına yatan genişdir. Zaten ne geliyosa bu türk milletinin başına böyle gevşek insanların yüzünden geliyor bir kerede Özünüze sahip çıkın be 4mk

0|2
    2|1
  • Ben radikal antiislamistim ✌️✌️✌️✌️

1|2
    1|3
  • elhamdulillah muslumanim

1|1
    0|1
  • Sünni Şafiî Müslim.

0|2
    0|1
  • Elhamdülillah Müslümanım
    http://i.hizliresim.com/QWydGA.png

0|2
    0|0
  • Selamın Aleyküm

0|1
    0|0
  • müslümanım

0|3
    1|2
  • Elhamdulillah

0|3
    1|2
  • Allah katında hak din islamdır

0|0
    0|1
  • Hümanist

1|0
    0|3
  • dinim barış dini (s-l-m)

0|0
    0|1
  • bence insanları ayırırken ideolojilerine, ırklarına ve dinlerine bakmak yerine sadece insan olup olmadıklarına baksalar...

0|0
    0|1
  • İslam

1|0
    0|0
  • Gördüğüm şeylere inanırım masonum ben.

1|0
    3|3
    • Materyalist ya da masonluk? Ne alaka bir bağ kuramadım ya da kurdum mu?

• Masonluğun kökü tapınak şovalyelerine bağlıdır. Ve tapınak şovalyeleri de Hristiyanlığı ve avrupa insanını korumakla görevlendirilmiş bir örgüttür. Bu nasıl bir ironi?

• PK diye bir hint filmi var izlemenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|3
  • Elhamdülillah Müslümanım !

0|1
    0|0
  • Ateistim

0|0
    1|1
  • Dinsizm...

... bakın "dinsizim" demedim, "dinsizm" dedim, "dins"e tapıyorum ben.

0|0
    3|1
  • Petrus sahtekar olan havari miydi?

0|0
    2|1
  • Neden Sorasınki?
    Ağaca, Muz a,
    Tanrı ya Tapsa İnsanlar Ne Farkeder?
    Neden Sorasın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...