Piramitlerin Sırrını Robotlar Çözecek! Duydunuz mu?

Piramitlerin Sırrını Robotlar Çözecek! Duydunuz mu?

MÖ 2500'li yıllarda inşaa edildiği tahmin edilen Mısır Piramitleri, Dünya’nın Yedi Harikası arasında gösteriliyor.

Mısır Antik Eserler Bakanı Memduh el Damatti, Fransız araştırmacılarla anlaştıklarını ve meşhur piramitlerin sırrını robot kullanarak çözmeye çalışacaklarını aktardı.

Damatti "Piramitler nasıl inşa edildi? İçinde ne saklıyorlar? Hâlâ gizli odalar var mı?" gibi sorulara cevap arayacaklarını belirtti. Kasım sonunda başlaması planlanan çalışmalara Fransız ve Japon araştırmacılar katılacak. Damatti 2016 sonuna kadar devam etmesi beklenen çalışmaların en çok Keops Piramidi'nde yürütüleceğini açıkladı.

Esen Kalın.

#SerKan1923

@mehcab @Bakırköylüm @BOOOOOOOO @hoodruno @mertlord10 @NikotinKolik @TerazininHúznù @pilav_ustu_az_kuru_2 @IRedSky

@adıyook @Anthemiss @Bordopanter @çikolatacı_- @Dumannnnn_y @ismiyook @minik_şirine @obsessively @TheChevyCamaro

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İçlerine kesinlikle sokmuyorlar.. Okuduğum bir yazıya göre içlerinde müthiş radyosyon olduğu.. Ancak kimse bana onların insan gücü ile yapıldığına inandıramaz.. İşin tuhafı içerde radyosyon ölçen gayger cihazı dışarı çıkınca radyasyon göstermiyor..

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnşaAllah inandırıcı güzel şeyler bulurlar :D

0|1
    0|0
  • Radyasyonun çok yüksek olduğu bir alan piramidin içi, robotların sistemini bozabilir. İnsanın aklına her türlü şey geliyor. Hep merak etmişimdir, piramitlerin insanlar tarafından yapıldığına da inanmıyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Araştırsınlar bakalım ne çıkacak

0|0
    0|0
  • Umarım araştırmalarına değer şeyler bulurlar :/

0|0
    0|0
  • Çok güzel ya şu piramitler keşke o araştırmaları ben yapabilseydim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesin türklerinde parmağı var mühendisi kesin türk ve karadenizli :)

1|3
    0|0
  • Mütahiti Rizeliymiş Piramitlerin

0|0
    0|0
  • ozamanın insan gücüyle yapılacak bir şey olsuğuna inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Gerçekten de nasıl yapıldığını çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • çözlsn artık

0|0
    0|0
  • Merakla bekliyoruz. insanık çözemedi, acaba robotlar çözebilecek mi reklamlardan sonra :

0|0
    0|0
Yükleniyor...