Hadi bana güzel müzikler önerin?

Yerli yabancı farketmez ama rap olmasın böyle iyi hissettirsin istiyorum Koray Avcı da olmasın lütfen her tür dinliyorum?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• thomas jack -rivers

0|0
    0|0
    • Arabada son ses açacaksìn bunu😊

• aynen elit bir şarkıdır

• Eig için teşekkürler. Ona karşılık
      1. Lost Frequencies - Reality
      2. Anna Naklab - Supergirl
      3. The Weeknd - The Hills

Şarkılarını da öneririm. Avrupa'da number 1 şarkılar.

En İyi Kız Görüşü

• Bryan adams- en sevdiğim şarkısı have you ever really loved a woman
    Enya-favorim may it be, aragorn's sleepsong da onunla yarışır
    Bon jovi, scorpions (favorim wind of change), elvis presley,
    Julio iglesias (enrique iglesiasın babası ve bence sesi oğlununkinden çok daha hoş, kadife gibi)
    Çok güzel soundtracklar (a time for us, speak softly love, bang bang, papillon,... vb)

Farid farjad (gerçekten de kemanı ağlatıyor), chopin (favorim spring waltz), pachelbel (canon in d major), pavarottinin söylediği hemen hemen her şey, andre rieu (godfather waltzı çok severim mesela), yann tiersen, schubert,... klasik, enstrümantal müzikler kulağınıza hoş geliyorsa hemen hemen hepsini seviveriyorsunuz zaten

Caz/blues/swing severseniz ray charles (i got a woman...), louis armstrong, chet baker (my funny valentine), frank sinatra...

Kulağıma hoş gelen hemen hemen her şeyi dinlerim diyenlerden olduğum için bunları kategorize etmem çok zor oluyor, zaten şimdi aklıma gelmeyen ama severek dinlediğim pek çok sanatçı ve şarkı daha var. Karışıklık için kusura bakmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 3

• koca yaşlı şişko dünya -adamlar
    https://www.youtube.com/watch?v=0bltdFakVD4

0|0
    0|0
  • Ogün şanlısoy arkadaş

0|0
    0|0
  • Biz iki inatcı deli iki serseri